Друк
PDF

ТОВ «Телесистеми України» - оператор зв'язку України, що надає повний комплекс телекомунікаційних і мультимедійних послуг. Ми працюємо на ринку телекомунікацій як оператор фіксованого зв'язку з 1996 року.

Компанією створена власна цифрова мережа зв'язку, побудована з використанням цифрових АТС і новітніх технологій. Наша транспортна мережа охоплює всю ділову частину Києва і продовжує розвиватися. Вона побудована на основі волоконно-оптичних ліній зв'язку, що дозволяє ефективно вирішити будь-які питання передачі голосу, факсів, даних і відео.

Основним завданням «Телесистем України» є забезпечення клієнтів комплексом найсучасніших телекомунікаційних послуг, що містить послуги телефонії, передачі даних , віртуальних приватних мереж, інтелектуальної мережі зв'язку, високошвидкісного доступу в Інтернет, телемультімедійние послуги . Клієнти компанії мають можливість отримати у одного оператора комплексний сервіс, раніше вимагав безлічі постачальників і контрактів. Широкий спектр можливостей дозволяє компанії надати клієнту будь-який необхідний набір послуг з урахуванням всіх його потреб та особливостей ведення бізнесу.

«Телесистеми України» має один з найбільш повних ліцензійних пакетів на послуги зв'язку, має власним ресурсом задіяної номерної ємності. Забезпечує повний комплекс робіт для надання спеціальних видів зв'язку, що вимагають спеціальні дозвільні умови, послуг державної служби охорони, а також послуг з сервісного обслуговування.

За останні роки роботи на ринку зв'язку, надаючи послуги місцевого, міжміського, міжнародного зв'язку, Інтернет і ряду додаткових послуг, Компанія досягла суттєвих результатів. Кількість наших клієнтів збільшується в 2-3 рази щорічно. Компанія займає лідируючу позицію і веде політику укладення перспективних договорів на телефонізацію та інформатизацію.

Компанія має наступні ліцензії на проведення робіт :
На надання послуг міжнародного та міжміського комутованій зв'язку в мережах загального користування;

  • На надання послуг місцевого телефонного зв'язку;
  • Ліцензія на виконання спеціальних видів робіт з проектування та будівництва промислових об'єктів, соціально-побутових та інших будівель;
  • На технічне обслуговування та експлуатацію телемереж на території м. Києва.
  • На виконання робіт у галузі криптографічного та технічного захисту інформації, що відноситься до державної таємниці та конфіденційної інформації, що є власністю держави.
  • Забезпечує повний комплекс робіт для надання спеціальних видів зв'язку («10» і «100»), послуг державної служби охорони, а також послуг з сервісного обслуговування.


Контакти:
Web-сторінка: http://telesystems.ua

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах