Новини

15 грудня Міністерством юстиції України за № 1518/31386 від 15.12.2017 р. зареєстровано наказ Міністерства охорони здоров’я України від 27.11.2017  № 1477, яким внесено зміни до Державних санітарних норм та правил стосовно підвищення гранично допустимого рівня ЕМП для РТО, що працюють у діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких та надзвичайно високих частот до 10 мкВт/см2 або 6 В/м.

Зазначені зміни дозволяють операторам телекомунікацій значно прискорити впровадження та зменшити витрати на розгортання мереж рухомого (мобільного) зв’язку третього та в найближчій перспективі четвертого покоління.

Відповідно до плану основних заходів 21 грудня 2017 року  відбудуться  Загальні збори Української  Асоціації операторів зв’язку  «Телас», під час яких заплановане обговорення підсумків роботи Асоціації «Телас» за 2017 рік та визначення пріоритетних завдань  на 2018 рік. Серед запрошених на загальні збори Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, народні депутати України, представники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, представники Кабінету Міністрів України, Голова та члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ), представники Апарату НКРЗІ, Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Начальник зв’язку Збройних сил України, представники Антимонопольного комітету України, керівники телекомунікаційних компаній,  галузевих вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ.
Збори відбудуться 21 грудня 2017 року у конференц-залі Державного університету телекомунікацій за адресою: м. Київ, вул. Солом'янська, 7.
Реєстрація учасників розпочинається о 14:30. Початок зборів о 15:00.

23 листопада 2017 року у Комітеті з питань інформатизації та зв’язку відбувся тренінг із кібербезпеки підготовлений спільно із фахівцями ЄС у рамках програми сприяння TAIEX.

Мета заходу -  допомога Україні на шляху підвищення рівня кібербезпеки та стійкості до кібератак шляхом адаптації національного законодавства до кращих практик країн ЄС, зокрема шляхом імплементації положень Директиви із мережевої безпеки (NIS Directive (Directive on security of network and information systems).

Зі сторони ЄС у заході прийняли представники державних органів та парламентарі із Польщі, Словаччини та Естонії, які презентували найкращі практики побудови національних систем кібербезпеки, як складової загальноєвропейської системи під загальним регулюванням ENISA.

Зі сторони України в дискусії взяли участь представники державних органів задіяних у реалізації національної стратегії із кібербезпеки.

На своєму засіданні, що відбулося 28 листопада 2017 року, НКРЗІ затвердила Порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі. Документ розроблено з метою спрощення процедури реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, та розширення способів реєстрації абонентів у відповідності до практики на світових ринках, а саме, створення умов для впровадження дистанційної реєстрації.

У зв`язку із надходженням звернень до НКРЗІ від ТОВ «Інтелектуальні комунікації» про готовність провести конверсію у діапазоні смуг радіочастот 2345-2400 МГц за певних умов та ТОВ «Телерадіокомпанія «Краєвид» про готовність вивільнити смуги частот, в яких надаються послуги абонентам компанії в діапазоні 2300-2400 МГц, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації 21 листопада 2017 року на своєму засіданні прийняла за основу проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» та схвалила пропозиції щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Рішення спрямовано на реалізацію Указу Президента України «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління» та виконання Плану заходів щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Проект документу розроблено з урахуванням результатів науково-дослідної роботи з питань дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України, що виконані іноземним консультантом Analysys Мason Limited та прийняті Робочою групою з питань впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління.

З метою проведення громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті НКРЗІ.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться з дня оприлюднення до 21.12.2017 року.

На засіданні також було схвалено  пропозиції щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2006 р. № 815, які містять, зокрема, можливість застосування LTE-технології в діапазоні 2345-2400 МГц.

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Підсумки 2017 року

21 грудня 2017 року в приміщенні Державного університету телекомунікацій відбулися загальні збори учасників Української асоціації операторів зв’язку «Телас», на яких було презентовано підсумки роботи Асоціації за 2017 рік та визначено основні напрямки діяльності на 2018 рік....
Read more...

Останні новини

Щодо змін до Державних санітарних норм та правил

15 грудня Міністерством юстиції України за № 1518/31386 від 15.12.2017 р. зареєстровано наказ Міністерства охорони здоров’я України від 27.11.2017  № 1477, яким внесено зміни до Державних санітарних норм та правил стосовно підвищення гранично допустимого рівня ЕМП для РТО, що працюють у ...