Українська асоціація операторів зв’язку «Телас» взяла участь та виступила партнером Всеукраїнської конференції Telecom Ukraine Bukovel 2017, яка пройшла з 23 по 26 березня 2017 року в готелі Radisson Blu Resort, Bukovel.

Під час конференції Асоціацією «Телас» було підготовлено та проведено панельні дискусії на теми «Телеком: досягнення, нововведення і перспективи» та «Законодавче забезпечення розвитку ринку ІКТ». Голова Ради Асоціації «Телас» Ошеров Леонід Михайлович виступив у якості модератора зазначених дискусій, а представники операторів телекомунікацій, що входять до складу Асоціації, взяли участь у дискусіях, відповіли на питання та виступили з доповідями на актуальні теми сьогодення, зокрема:

 • «Перспективи впровадження LTE в Україні», ПРОЖИВАЛЬСЬКИЙ Олег Петрович, Директор з корпоративного управління ПрАТ «МТС Україна» (Переглянути в  PDF)

 • «Управління спектром в епоху цифрової революції: найкращі світові практики», ЄРЕЩЕНКО Ігор Миколайович, Головний експерт ПрАТ «Київстар» (Переглянути в PDF)

 • «Передумови для розвитку ринку телекомунікацій» СЕРГУТА Гнат Гнатович, Начальник відділу регуляторної стратегії ТОВ «Лайфселл» (Переглянути в PDF)

 • «Шляхи вдосконалення державного регулювання номерного ресурсу телекомунікаційних мереж загального користування», ХОХОТВА Іван Іванович, Директор Департаменту зв’язку НКРЗІ (Переглянути в PDF)

 • «Нормативно-правові та економічні аспекти впровадження радіотехнологій 4-го та 5-го поколінь», ВОЛОДІН Василь Геннадійович, Директор Департаменту правового забезпечення НКРЗІ (Переглянути в PDF)

 • «Технологічні аспекти впровадження радіотехнологій 4-го та 5-го поколінь», СОКИРКО Микола Степанович, Директор Департаменту ліцензування НКРЗІ (Переглянути в PDF)

 • «Конвергенція рухомого (мобільного) та фіксованого зв’язку (FMC): актуальність впровадження в Україні», КАЛЕНСЬКИЙ Андрій Андрійович, Директор Департаменту регуляторного забезпечення ПАТ «Укртелеком» (Переглянути PDF)

 • «Практичні аспекти виконання Закону України «Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту або електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», СОЛОМАХА Андрій Миколайович, Менеджер по роботі з державними та громадськими установами ПАТ «Укртелеком» (Переглянути в PDF)

 • «Тенденції та пріорітети регулювання електронних комунікаційних мереж та послуг у Європейському Союзі», КОТЛЯРОВ Юрій Анатолійович, Партнер, керівник практики телекомунікацій АО "Юскутум" (Переглянути в PDF)

 • «Електронний кабінет оператора телекомунікацій – стан впровадження», ЖАВРОЦЬКИЙ Артем, Керівник відділу ДП «Український державний центр радіочастот» (Переглянути в PDF)

 • «Зміни в будівельному законодавстві. Дерегуляція в будівництві телекомунікаційних об'єктів», ТІСОВСЬКИЙ Руслан Іванович, Начальник відділу проектування ПрАТ «Датагруп» (Переглянути в PDF)

 • «Нові тренди та їх вплив на галузь», ЗАРАХОВИЧ Дмитро, Генеральний директор «Softinvest Holding» (Переглянути в PDF)

Також представники Асоціації «Телас» прийняли участь у всіх інших дискусіях в якості експертів.

Під час проведених дискусій було розглянуто широке коло питань, які стосуються розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Варто зауважити, що під час дискусії на тему «Цифровий дивіденд: перехід на цифровий формат в ефірі, тренди та зміни у споживанні контенту» не було досягнуто порозуміння з представниками медіа індустрії щодо термінів відключення аналогового ТВ мовлення в Україні та вивільнення для потреб зв’язку 4-го покоління радіочастот І та ІІ «цифрового дивіденду».

В той же час, як зазначив у своїй доповіді Голова Ради Асоціації «Телас» Ошеров Л.М., незважаючи на важку економічну ситуацію в країні та зменшення загальної кількості абонентів фіксованого та рухомого (мобільного) зв’язку, доходи від надання телекомунікаційних послуг зростають, а оператори та провайдери телекомунікацій розбудовують власні мережі та збільшують перелік послуг для користувачів.

Українська асоціація операторів зв’язку «Телас» висловлює подяку за змістовну та насичену програму Оргкомітету Всеукраїнської конференції Telecom Ukraine Bukovel 2017, зокрема, Смілянцю Максиму та Опанасюк Вікторії.

Також Асоціація «Телас» вдячна учасникам конференції за цікаві, змістовні та професійні доповіді, активну участь в обговоренні запропонованих питань, теплу і доброзичливу атмосферу спілкування.

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Проект Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експе...
Read more...

Останні новини

Про основні засади забезпечення кібербезпеки України

9 травня 2018 року набув чинності Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Цей Закон є ключовим у забезпеченні кібербезпеки країни, її критичної інфраструктури та інформаційних ресурсів. Він урегульовує комплекс питань з протидії сучасним ...