Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації на своєму черговому засіданні 11 квітня 2017 року схвалила зміни до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України. Документ спрямовано на удосконалення процедури підготовки та проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням особливостей впровадження в Україні 4G-технології.

Проект документу розроблено на основі результатів проведеної науково-дослідної роботи з питань дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України в діапазонах, придатних для запровадження зв`язку четвертого покоління, та узгоджених з операторами телекомунікацій пропозицій щодо перерозподілу РЧР з метою оптимізації його використання та застосування механізмів отримання права на користування РЧР, призначеним для 4G.

За результатами обговорення даних питань в рамках відповідної робочої групи оператори телекомунікацій – користувачі такого ресурсу засвідчили свою готовність повернути відповідний радіочастотний ресурс державі у разі, якщо в нормативно-правовій базі буде передбачено гарантована можливість їх участі у тендері з правом першого викупу частини спектру, необхідного для забезпечення безперервності надання послуг своїм абонентам.

Зміни до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України є необхідним кроком для реалізації Указу Президента України від 21.07.2015 № 445 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління».

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Розпочато роботу щодо розробки Правил доступу

13 квітня 2017 року відбулась робоча нарада Асоціації «Телас» з питань розробки правил доступу до об’єктів інфраструктури та методик визначення плати за доступ до об’єктів інфраструктури для розвитку телекомунікаційних мереж , відповідно до Закону України «Про доступ до ...
Read more...

Останні новини

Національна дитяча «гаряча» лінія за номером 116 111

З 01 червня 2017 року, у Міжнародний день захисту дітей Національна дитяча «гаряча» лінія, що функціонує на базі Громадської організації «Ла Страда-Україна», запроваджує консультації за номером 116 111. Номер було рекомендовано виділити рішенням НКРЗІ №131 від 14.03.2017 для орган...