Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації на своєму черговому засіданні 11 квітня 2017 року схвалила зміни до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України. Документ спрямовано на удосконалення процедури підготовки та проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням особливостей впровадження в Україні 4G-технології.

Проект документу розроблено на основі результатів проведеної науково-дослідної роботи з питань дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України в діапазонах, придатних для запровадження зв`язку четвертого покоління, та узгоджених з операторами телекомунікацій пропозицій щодо перерозподілу РЧР з метою оптимізації його використання та застосування механізмів отримання права на користування РЧР, призначеним для 4G.

За результатами обговорення даних питань в рамках відповідної робочої групи оператори телекомунікацій – користувачі такого ресурсу засвідчили свою готовність повернути відповідний радіочастотний ресурс державі у разі, якщо в нормативно-правовій базі буде передбачено гарантована можливість їх участі у тендері з правом першого викупу частини спектру, необхідного для забезпечення безперервності надання послуг своїм абонентам.

Зміни до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України є необхідним кроком для реалізації Указу Президента України від 21.07.2015 № 445 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління».

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Підсумки 2017 року

21 грудня 2017 року в приміщенні Державного університету телекомунікацій відбулися загальні збори учасників Української асоціації операторів зв’язку «Телас», на яких було презентовано підсумки роботи Асоціації за 2017 рік та визначено основні напрямки діяльності на 2018 рік....
Read more...

Останні новини

Тендер на отримання ліцензій на 4G у діапазоні 2600 МГц

31 січня 2018 року на відкритих і прозорих торгах «з голосу» відбувся тендер на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України у діапазоні радіочастот 2600 МГц, загальною шириною смуги 80 МГц, у всіх регіонах України за радіотехнологією «Міжнародний рухо...