Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації на своєму черговому засіданні 11 квітня 2017 року схвалила зміни до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України. Документ спрямовано на удосконалення процедури підготовки та проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням особливостей впровадження в Україні 4G-технології.

Проект документу розроблено на основі результатів проведеної науково-дослідної роботи з питань дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України в діапазонах, придатних для запровадження зв`язку четвертого покоління, та узгоджених з операторами телекомунікацій пропозицій щодо перерозподілу РЧР з метою оптимізації його використання та застосування механізмів отримання права на користування РЧР, призначеним для 4G.

За результатами обговорення даних питань в рамках відповідної робочої групи оператори телекомунікацій – користувачі такого ресурсу засвідчили свою готовність повернути відповідний радіочастотний ресурс державі у разі, якщо в нормативно-правовій базі буде передбачено гарантована можливість їх участі у тендері з правом першого викупу частини спектру, необхідного для забезпечення безперервності надання послуг своїм абонентам.

Зміни до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України є необхідним кроком для реалізації Указу Президента України від 21.07.2015 № 445 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління».

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Проект Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експе...
Read more...

Останні новини

Про основні засади забезпечення кібербезпеки України

9 травня 2018 року набув чинності Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Цей Закон є ключовим у забезпеченні кібербезпеки країни, її критичної інфраструктури та інформаційних ресурсів. Він урегульовує комплекс питань з протидії сучасним ...