23 листопада 2017 року у Комітеті з питань інформатизації та зв’язку відбувся тренінг із кібербезпеки підготовлений спільно із фахівцями ЄС у рамках програми сприяння TAIEX.

Мета заходу -  допомога Україні на шляху підвищення рівня кібербезпеки та стійкості до кібератак шляхом адаптації національного законодавства до кращих практик країн ЄС, зокрема шляхом імплементації положень Директиви із мережевої безпеки (NIS Directive (Directive on security of network and information systems).

Зі сторони ЄС у заході прийняли представники державних органів та парламентарі із Польщі, Словаччини та Естонії, які презентували найкращі практики побудови національних систем кібербезпеки, як складової загальноєвропейської системи під загальним регулюванням ENISA.

Зі сторони України в дискусії взяли участь представники державних органів задіяних у реалізації національної стратегії із кібербезпеки.

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Обговорення Проекту Правил здійснення діяльності

04 грудня 2017 року о 14:00 відбулася спільна робоча  нарада з обговорення Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, прийнятих за основу рішенням НКРЗІ від 01.08.2017 № 406. У нараді взяли участь представники профільних Асоціацій, BRDO та операторів телекомуніка...
Read more...

Останні новини

Підсумки роботи за 2017 рік

Відповідно до плану основних заходів 21 грудня 2017 року  відбудуться  Загальні збори Української  Асоціації операторів зв’язку  «Телас», під час яких заплановане обговорення підсумків роботи Асоціації «Телас» за 2017 рік та визначення пріоритетних завдань  на 2018 рік. Сере...