23 листопада 2017 року у Комітеті з питань інформатизації та зв’язку відбувся тренінг із кібербезпеки підготовлений спільно із фахівцями ЄС у рамках програми сприяння TAIEX.

Мета заходу -  допомога Україні на шляху підвищення рівня кібербезпеки та стійкості до кібератак шляхом адаптації національного законодавства до кращих практик країн ЄС, зокрема шляхом імплементації положень Директиви із мережевої безпеки (NIS Directive (Directive on security of network and information systems).

Зі сторони ЄС у заході прийняли представники державних органів та парламентарі із Польщі, Словаччини та Естонії, які презентували найкращі практики побудови національних систем кібербезпеки, як складової загальноєвропейської системи під загальним регулюванням ENISA.

Зі сторони України в дискусії взяли участь представники державних органів задіяних у реалізації національної стратегії із кібербезпеки.

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Проект Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експе...
Read more...

Останні новини

Тендер на отримання ліцензій на 4G у діапазоні 1800 МГц проведено

06 березня 2018 року на відкритих і прозорих умовах тендерною комісією НКРЗІ продано право на користування радіочастотним ресурсом у діапазоні радіочастот 1800 МГц строком на 15 років у всіх регіонах України. За рішенням тендерної комісії переможцями тендеру визнано: - з...