Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації 20 березня 2018 року рішенням № 156 повторно схвалила проект змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, доопрацьований за результатами узгодження із заінтересованими державними органами.

Запропоновані Комісією зміни до нормативно-правового акту спрямовано на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу, що відповідає засадам дерегуляції ринку.

Зазначений проект документу передбачає:

– скасувати вимоги для операторів подавати щорічні звіти про використання номерного ресурсу.

– забезпечити можливість більш широкого використання кодів мереж рухомого (мобільного) зв’язку (Mobile Network Code, MNC) міжнародного плану ідентифікації Е.212 для послуг організації міжмашинної взаємодії (machine-to-machine, M2M) та послуги Інтернету речей (Internet of Things, IoT).

– створити умови для використання на території України кодів мереж призначення (Destination Network Code, DN code) та кодів MNC, не прив’язаних до території використання певних країн.

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Проект Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експе...
Read more...

Останні новини

Про основні засади забезпечення кібербезпеки України

9 травня 2018 року набув чинності Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Цей Закон є ключовим у забезпеченні кібербезпеки країни, її критичної інфраструктури та інформаційних ресурсів. Він урегульовує комплекс питань з протидії сучасним ...