Хроніка подій

26 червня 2018 року Експертною Радою Української асоціації операторів зв’язку «Телас» під час чергового засідання було розглянуто пропозиції операторів телекомунікацій до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України», який було прийнято за основу рішенням НКРЗІ від  22.05.2018 № 276.

За результатами розгляду до зазначеного проекту рішення НКРЗІ експертами Асоціації «Телас» внесено узгоджені пропозиції та зауваження, які у вигляді Порівняльної таблиці надіслано в НКРЗІ.

26 червня 2018 року о 16-00 в приміщенні Асоціації «Телас» (вул. Солом’янська, 3, оф. 808) відбудеться засідання Експертної Ради Асоціації з розгляду пропозицій та зауважень операторів телекомунікацій до Проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України», який було прийнято за основу рішенням НКРЗІ від 22.05.2018 №276 та розміщено на веб-сайті для громадського обговорення.

22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експерти Асоціації та представники офісу ефективного регулювання (BRDO).

Під час засідання було розглянуто зауваження та пропозиції операторів телекомунікацій учасників Асоціації «Телас» до проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій.

За результатами обговорення експертами Асоціації «Телас» було внесено узгоджені пропозиції та зауваження до зазначеного проекту які надіслано до Національної комісії що здійснює державне регулювання у сфері звязку та інформатизації.

Робоча нарада НКРЗІ з обговорення зазначеного проекту відбудеться 27 лютого 2018 року.

21 грудня 2017 року в приміщенні Державного університету телекомунікацій відбулися загальні збори учасників Української асоціації операторів зв’язку «Телас», на яких було презентовано підсумки роботи Асоціації за 2017 рік та визначено основні напрямки діяльності на 2018 рік.

В загальних зборах взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, представники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, представники Кабінету Міністрів України, Члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України, та представники Апарату Комісії, представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Антимонопольного комітету України, Генерального штабу Збройних сил України, керівники галузевих вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ, представники телекомунікаційних компаній України учасників Асоціації.

Детальніше...

04 грудня 2017 року о 14:00 відбулася спільна робоча  нарада з обговорення Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, прийнятих за основу рішенням НКРЗІ від 01.08.2017 № 406.

У нараді взяли участь представники профільних Асоціацій, BRDO та операторів телекомунікацій.

Останні події

Зміни до Порядку маршрутизації трафіка в ТМЗК

26 червня 2018 року Експертною Радою Української асоціації операторів зв’язку «Телас» під час чергового засідання було розглянуто пропозиції операторів телекомунікацій до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мер...
Read more...

Останні новини

З 01 липня 2018 року 4G у діапазоні 1800 МГц

30 червня 2018 року  введено в дію рішення НКРЗІ від 21.12.2017 № 660 «Про задоволення заяв суб’єктів конверсії про анулювання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» (зі змінами, внесеними рішенням НКРЗІ від 20.02.2018 № 102 «Про внесення змін до рішення НКРЗІ від 2...