22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експерти Асоціації та представники офісу ефективного регулювання (BRDO).

Під час засідання було розглянуто зауваження та пропозиції операторів телекомунікацій учасників Асоціації «Телас» до проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій.

За результатами обговорення експертами Асоціації «Телас» було внесено узгоджені пропозиції та зауваження до зазначеного проекту які надіслано до Національної комісії що здійснює державне регулювання у сфері звязку та інформатизації.

Робоча нарада НКРЗІ з обговорення зазначеного проекту відбудеться 27 лютого 2018 року.

Кредитная история онлайн  Вопросы и Ответы  Всё о кредитах и займах

Останні події

Проект Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експе...
Read more...

Останні новини

Тендер на отримання ліцензій на 4G у діапазоні 1800 МГц проведено

06 березня 2018 року на відкритих і прозорих умовах тендерною комісією НКРЗІ продано право на користування радіочастотним ресурсом у діапазоні радіочастот 1800 МГц строком на 15 років у всіх регіонах України. За рішенням тендерної комісії переможцями тендеру визнано: - з...