22 лютого 2018 року під головуванням Голови Ради Асоціації «Телас» відбулося засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» з розгляду проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. У засіданні брали участь представники телекомунікаційних компаній – експерти Асоціації та представники офісу ефективного регулювання (BRDO).

Під час засідання було розглянуто зауваження та пропозиції операторів телекомунікацій учасників Асоціації «Телас» до проекту Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій.

За результатами обговорення експертами Асоціації «Телас» було внесено узгоджені пропозиції та зауваження до зазначеного проекту які надіслано до Національної комісії що здійснює державне регулювання у сфері звязку та інформатизації.

Робоча нарада НКРЗІ з обговорення зазначеного проекту відбудеться 27 лютого 2018 року.

Останні події

Зміни до Порядку маршрутизації трафіка в ТМЗК

26 червня 2018 року Експертною Радою Української асоціації операторів зв’язку «Телас» під час чергового засідання було розглянуто пропозиції операторів телекомунікацій до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мер...
Read more...

Останні новини

З 01 липня 2018 року 4G у діапазоні 1800 МГц

30 червня 2018 року  введено в дію рішення НКРЗІ від 21.12.2017 № 660 «Про задоволення заяв суб’єктів конверсії про анулювання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» (зі змінами, внесеними рішенням НКРЗІ від 20.02.2018 № 102 «Про внесення змін до рішення НКРЗІ від 2...