ТОВ «Атраком»

ТОВ «Атраком»Історія та діяльність ТОВ «Атраком» найтіснішим чином пов’язана з розвитком мережі волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) в Україні. Не випадково, сам факт її заснування відноситься до часу, коли в операторів мобільного зв’язку виникла нагальна потреба в будівництві власних магістральних транспортних мереж.

Зібравши висококваліфіковану команду і вивчивши ситуацію, ТОВ «Атраком» виступила з низкою ініціатив , які дозволили помітно знизити вартість будівництва ВОЛЗ і, відповідно , прискорити термін їх окупності. Зокрема, компанія запропонувала об’єднати зусилля провідних операторів при будівництві оптичних мереж, а потім ділити ємність згідно вкладеним коштам. Такий підхід давав значну економію коштів при будівництві ВОЛЗ для кожного з учасників, і це стало вирішальним фактором при участі ТОВ «Атраком» у великому тендері на будівництво ВОЛЗ, оголошеному в 2002 р. компанією «Київстар Дж.Ес.Ем.». Перемогою в цьому тендері і ознаменувалося народження компанії «Атраком», що визначила своєю місією «Розвиток інформаційної інфраструктури України для наступних поколінь».

Час підтвердив обґрунтованість домагань компанії на лідерство. Формально датою народження ТОВ «Атраком» вважають 23 грудня 2002 р., а вже на сьогоднішній день в активі компанії більше 24 тис.км. побудованих ВОЛЗ. Сьогодні волоконно-оптичні лінії зв’язку ТОВ «Атраком» покривають усі обласні і більшість районних населених пунктів у всіх регіонах України . ВОЛЗ ТОВ «Атраком» мають виходи до зовнішніх кордонів України і можуть інтегруватися з ВОЛЗ операторів сусідніх держав: Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдавії, Росії, Білорусії.

Особливістю мережі ВОЛЗ ТОВ «Атраком» є її прив’язка переважно до великих автомобільних дорогах, що особливо цінно для операторів мобільного зв’язку (GSM, CDMA, 3G…), а також для операторів передачі даних (наприклад, WiMAX), яким необхідно рівномірне покриття великих площ Україна.
Діяльність ТОВ «Атраком» розвивається в тісному співробітництві з провідними виробниками телекомунікаційного обладнання, надійними партнерами з реалізації проектів ВОЛЗ, а серед Замовників компанії – майже всі найбільші оператори зв’язку України .

Основними видами діяльності ТОВ «Атраком» є:
Будівництво та продаж ВОЛЗ;
Продаж «темних» оптичних волокон;
Технічне обслуговування та аварійне відновлення ВОЛЗ і НРП;
Здача в оренду «темних» оптичних волокон;
Будівництво, обслуговування, продаж і здача в оренду НРП (необслуговуваних регенераційних пунктів);
Виконання монтажних і вимірювальних робіт на ВОЛЗ замовника за заявкою;
Інвентаризація та паспортизація будь-яких розподільних систем операторів;
Забезпечення безперебійного електроживлення для розподілених систем по території України.
Виконання робіт з монтажу систем електрозабезпечення обладнання зв’язку.
Висока кваліфікація команди ТОВ «Атраком» дозволяє забезпечувати якісне проектування, будівництво, експлуатацію та обслуговування ВОЛЗ у відповідності з вимогами нормативних документів, задовольняючи потреби Замовників.

Професіоналізм компанії Атраком підтверджує ряд сертифікатів та ліцензій:
1.Ліцензія на будівництво АВ № 315466 від 20 квітня 2007 р. видана Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.
2.Ліцензія на надання послуг технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж на території на території м.Києва, м. Дніпропетровська та м. Харкова терміном на 5 років на 5 років АВ № 421501 від 10 червня 2008.
3.Свідетельство про атестацію електротехнічної лабораторії ТОВ “Атраком” № ПТ-0114/07 від 24 квітня 2007.
4.Разрешеніе на початок виконання робіт підвищеної небезпеки № 641.08.32-64.20.0 від 29 травня 2008.
5.Сертіфікат Української асоціації управління проектами національного відділення міжнародної асоціації управління проектами (IPMA) № К.01.00019.2007.
6.Ліцензія на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж на території міст : Вінниця, Донецьк , Житомир, Івано-Франківськ, Ужгород, Запоріжжя, Львів, Луганськ, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Сімферополь, Севастополь, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Луцьк, Кривий Ріг Дніпропетровської області та Маріуполь Донецької області, АВ № 421925 від 27.11.2008 р.

Контакти:
Web-сторінка: http://www.atracom.com.ua/ru/about