ТОВ «Інтелектуальні комунікації»

ТОВ «Інтелектуальні комунікації»ТОВ «Інтелектуальні комунікації» було засновано в 1999 році. Відтоді розпочинається будівництво мережі фіксованого безпроводового доступу в Інтернет (стандарт IEEE 802.16d) та передачі даних на базі обладнання операторського класу компанії Motorola. Компанія розпочинає надавати послуги під торгівельною маркою “Intellecom”. Ця мережа і по сьогоднішній день, вже під брендом “Giraffe”, обслуговує як корпоративних клієнтів, так і приватних осіб, адже має декілька переваг:

– гарантований безпроводовий канал отримання і передачі даних;

– симметрична швидкість предачі даних;

– швидке встановлення клієнтсього обладнання (1-3 дні);

– оптимальне рішення для організації «останньої милі»

– гнучкий підхід до тарифікації послуг;

В 2009 році розпочинається будівництво національної мережі мобільного безпроводового доступу в Інтернет (стандарт IEEE 802.16e) «четвертого покоління» (4G) за технологією WiMAX. Партнерами у будівництві мережі виступили такі відомі кампанії, як Altatel-Lucent та Samsung.

Переваги доступу в Інтернет за допомогою технології WiMAX:

– Найшвидший в Україні стандарт мобільного Інтернету;
– Широкий вибір абонентських пристроїв;
– Безлімітний трафік;
– Оптимальна ціна;

Вже в 2010 році найшвидшим в Україні мобільним WiMAX-Інтернетом на швидкості до 15 Мбіт/с користуються мешканці Києва та Київської області, Харкова, а протягом 2011-2013 років мережа WiMAX стає доступною в усіх областях України. Стратегія компанії з розвитку мережі WiMAX полягає у наданні доступу в Інтернет там, де його нема, куди не можуть «дотягнутись» інші. Такий підхід відобразився у зміні позиціонування компанії та її бренду: з 2011 року компанія надає послуги під торгівельною маркою “Giraffe”.

Більше інформації про компанію та послуги, які ми надаємо, можна дізнатись на корпоративному веб-сайті: www.giraffe.ua