ПрАТ «Телесистеми України»

ПрАТ «Телесистеми України»Приватне акціонерне товариство «Телесистеми України» здійснює діяльність у сфері телекомунікацій під торгівельною маркою PEOPLEnet.
PEOPLEnet – національний CDMA оператор мобільного зв’язку, що надає широкий спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах України.

Наша компанія розпочала  надання послуг споживачам та комерційну експлуатацію мережі  7 лютого 2007 року. Станом на 2014 рік територія покриття забезпечує надання послуг більше ніж в 5300 населених пунктів України, мережа обслуговування споживачів нараховує 51 офіційний Центр обслуговування клієнтів та майже 1700 торгівельних точок дилерської мережі.
Основні переваги стандарту CDMA, на базі якого працює оператор PEOPLEnet – якість зв’язку, безпечність для здоров’я людей та висока конфіденційність.

До переліку послуг, які надає PEOPLEnet, входять: мобільний зв’язок, високошвидкісний   БЕЗЛІМІТНИЙ мобільний Інтернет, оптичні канали передачі даних, прикладні рішення для корпоративних клієнтів, проводовий безлімітний Інтернет, фіксований місцевий телефонний зв’язок.
У 2012 році оператор PEOPLEnet першим в Україні впровадив інноваційну систему DPI (Deep Package Inspection).  Ця технологія дозволить абонентам оцінити всі переваги інтелектуального Інтернету завдяки урахуванню індивідуальних особливостей та уподобань кожного з них при користуванні Інтернетом.

У березні 2013 року   PEOPLEnetвпровадив унікальну тарифну лінійку, яка розроблена на базі технології DPI. Введення нової лінійки тарифних пакетів – це абсолютно новий підхід у формуванні тарифної політики мобільного Інтернету на ринку України.
Мета PEOPLEnet: Забезпечити населення країни якісними телекомунікаційними послугами з використанням передових технологій.

Контакти:
Web-сторінка: http://www.people.net.ua