ПрАТ «Фарлеп-Інвест»

ПрАТ «Фарлеп-Інвест»Телекомунікаційна група Vega – один з лідерів на українському ринку фіксованого телефонного зв’язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет і передачі даних. Компанія представляє телекомунікаційний напрям групи СКМ. Оперативний менеджмент телекомунікаційної групи Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест».
Історія Vega

Історія телекомунікаційної групи Vega починається в 1994 р., коли були засновані найбільші компанії – «Фарлеп» в Одесі і «Оптіма Телеком» в Дніпропетровську, Vega, що пізніше увійшли до групи.
На ринку телекомунікацій України Vega з’явилася в жовтні 2008 р. в результаті ребрендінга групи компанії «Фарлеп-Оптіма», а також компаній «Укомлайн», «ЦСС», «IP Telecom», «Матриця», «Вілком» і багато інших. У період з 2005 по 2008 рр. провідна фінансово-промислова група України SystemCapitalManagement придбала і успішно об’єднала ряд активів, включаючи вищеназвані компанії, і інвестувала в українську телекомунікаційну галузь, що швидко розвивається.

Vega на ринку України

Сьогодні телекомунікаційна група Vega надає послуги зв’язку в 65 населених пунктах 23 областей України. Компанія обслуговує більше 555 000 абонентів телефонії і більше 156 000 користувачів послуги доступу до мережі Інтернет. Vega володіє повним набором ліцензій на надання послуг фіксованому зв’язку на всій території України: місцевій, міжміській і міжнародній телефонії, а також правом здавати в оренду канали зв’язку.
Національна мережа доступу Vega – це  4 200 км. магістральних оптоволоконних мереж; 25000 км. місцевих міських мереж; більше 1200 вузлів доступу.
Міжміська мережа Vega – це пропускна спроможність міжміських каналів понад 200 Гбіт/с, міжнародних каналів понад 100 Гбіт/с.

Діяльність на міжнародному ринку

На міжнародному оптовому ринку Телекомунікаційна група Vega працює під брендом Ucomline. Компанія має власні переходи в магістральні мережі Польщі і Росії, а також міжнародні маршрути через Угорщину і Словаччину у напрямі міжнародних точок обміну трафіком. Міжнародна точка присутності, організована у Франкфурті, велика мережа приватних пірінгів і участь в найбільших європейських крапках обміну трафіком (AMS-IX, DE-СIX, MSK-IX, DATA-IX) дають можливість працювати в партнерстві з більш ніж 30 провідними світовими операторами.
У 2012 р. Vega приєдналася до партнерської мережі BT GlobalServices, ставши першим і єдиним авторизованим партнером BritishTelecom в Україні. Для приєднання до партнерської програми Vega успішно прошла перевірку якості послуг і сертифікацію системи клієнтської підтримки. Партнерство з BT GlobalServices дозволяє Vega просувати і продавати багаточисельні послуги і продукти BT своїм клієнтам, мати доступ до багатолітнього досвіду BT у вирішенні технічних питань, а також досягненням компанії у сфері досліджень і розробок, що підвищить якість мережевих рішень для  клієнтів Vega.
Переваги Vegа   Телекомунікаційні послуги від Vega – це:
– якісно реалізовані комплексні рішення на основі найостанніших технологій    в області телекомунікацій;
– оперативне і кваліфіковане обслуговування;
– оптимальне співвідношення якісних послуг і гнучких тарифів;
– національний контакт-центр, що працює в режимі 365/24/7;
– висока швидкість і стабільність з’єднання.

Пріоритети і цінності Vega

Будучи стабільним провідником на мінливому світі телекомунікацій, компанія Vega має своє бачення побудови бізнесу: ніколи не зупинятися на досягнутому, щоб стати еталоном в наданні широкого спектру телекомунікаційних послуг.
Головний пріоритет діяльності компанії – сприяти розвитку інформаційного суспільства в Україні, даючи все більшій кількості користувачів широкі можливості для спілкування за допомогою нових високотехнологічних послуг.

Контакти:
Web-сторінка: http://www.vegatele.com