Держспецзв'язку провела змагання з кібербезпеки UA30CTF для студентів за підтримки ЄС

Держспецзв'язку за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується ЄС, провела змагання з кібербезпеки UA30CTF. У змаганні взяли участь 156 студентів III-VI курсів із 22 закладів вищої освіти України.

Перше місце здобула команда 4n0M4lY (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»), друге та третє – Ghost of Sheva («Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка») та Silent Sparrow («Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», Університет «Україна», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») відповідно.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом шести годин команди вирішували 25 завдань як на логіку, так і на пошук та експлуатацію вразливостей, у поєднанні з вирішенням цікавих логічних завдань.

 

Окрім участі у змаганнях, студенти мали можливість відвідати лекції з кібербезпеки провідних українських фахівців у цій галузі. Зокрема, від CISSP CISA OSCP Володимира Стирана, CEO агенції «Мольфар» Артема Старосєка та керівниці Урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA Євгенії Волівник. 

Джерело: https://cip.gov.ua/