Мінцифра, МОН та програма EU4DigitalUА відновлюють проєкт із модернізації вмісту шкільної інформатики

До повномасштабної війни, 21 січня 2022 року, було анонсовано проєкт «Інформатика NewG», який наразі відновлюється після тимчасового зупинення.

Одне з ключових завдань в межах реформи IT-освіти, яка відбувається навіть під час війни, — це оновити шкільний курс з інформатики. Проєкт передбачає створення та пілотування нових освітніх ресурсів для навчання предмету «Інформатика» для всіх класів. Після апробації та вдосконалення нові освітні ресурси буде розміщено у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн для всіх закладів загальної середньої освіти.

Наразі відбувається добір вчителів інформатики та закладів освіти, які пілотуватимуть новий вміст та ресурси у 2022–2023 навчальному році. 

Пілотування відбуватиметься у 50 закладах загальної середньої освіти з 1 вересня 2022 року. 

Запрошуємо вчителів інформатики заповнити форму заявки для участі в проєкті https://forms.gle/oPSvZFTLo6kkHiw57 

Заявки приймаються до кінця дня 29 травня 2022 року.

Детальнішу інформацію про проєкт буде розміщено на сайтах Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та ІМЗО МОН України. 

Проєкт «Інформатика NewG» ініційовано Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України за підтримки програми EU4DigitalUА (FIIAPP).

Вдосконалюймо інформатику разом! 

Нагадаємо, 10 лютого 2022 року Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України та програма EU4DigitalUА презентували проєкт оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання інформатики в школах. 

Джерело: https://thedigital.gov.ua/