Мінцифра та МІНЗМІН посилюють захист дітей в Інтернеті

Міністерство цифрової трансформації України та громадська організація «МІНЗМІН» об’єднують зусилля для посилення захисту дітей в Інтернеті. Для цього Мінцифра підписала меморандум про співпрацю з громадською організацією.  

Домовились проводити спільні освітні заходи, створювати інноваційні продукти, платформи та інформаційні кампанії із захисту дітей в Інтернеті, включити Україну в міжнародні індекси та рейтинги щодо онлайн-безпеки дітей, обмінюватись сучасними методиками навчання цифрової грамотності, розробляти інструменти для попередження, навчання, реагування та контролю у сфері цифрових прав та цифрової безпеки дітей.

Мінцифра вже реалізувала досить багато спільних проєктів із цією громадською організацією. Наприклад, за сприяння Мінцифри громадська організація «МІНЗМІН» запустила Школу онлайн-безпеки дітей. Також Мінцифра та громадська організація презентували онлайн-курс із цифрових прав та безпеки для дітей. Ще ми разом підготували рекомендації щодо захисту дітей у цифровому середовищі на основі матеріалів Міжнародного союзу електрозв’язку. А тепер ми хочемо вивести співпрацю на ще більш високий і системний рівень. Мінцифра відкрита до активної співпраці з громадським сектором.

 

 

Джерело: https://thedigital.gov.ua/