Результати засідання Комітету з питань цифрової трансформації 6 грудня

Під час засідання Комітету з питань цифрової трансформації народні депутати розглянули ряд законопроєктів.

  • № 8092 щодо зареєстрованого місця проживання неповнолітніх осіб на період тимчасової окупації Російською Федерацією території України. Члени Комітету рекомендували прийняти законопроєкт за основу з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій;
  • № 0179 про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації та Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року. Члени Комітету рекомендували прийняти проєкт Закону за основу та в цілому;
  • № 8072 щодо врегулювання процедури відновлення будівель і споруд, пошкоджених внаслідок бойових дій;
  • № 8125 про використання рахунків-фактур в операціях з виконання робіт (надання послуг);
  • № 8136 про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання».

За результатами обговорення законопроєктів члени Комітету рекомендували врахувати висловлені зауваження та пропозиції під час підготовки їх до розгляду.

Крім того, народними депутатами було розглянуто пропозиції Комітету до Плану законопроєктної роботи на 2023 рік. Пропозиції було взаємоузгоджено з Офісом Президента та Кабінетом Міністрів України. У результаті обговорення було вирішено прийняти ці пропозиції.

Джерело: https://thedigital.gov.ua/