UA30CTF: уже скоро – нові всеукраїнські кіберзмагання для молоді

22 квітня 2023 року Держспецзв’язку за підтримки проєкту EU4DigitalUA проведе масштабні молодіжні онлайн-змагання з кібербезпеки у форматі Capture the Flag.

Запрошуємо до участі молодь, яка вивчає та цікавиться інформаційною безпекою, кіберзахистом, програмуванням. Це нова можливість продемонструвати і перевірити вже наявні знання та вміння, а також – здобути новий унікальний досвід.

Про відкриття реєстрації для участі у заході ми повідомимо додатково. Слідкуйте за анонсами на сайті та сторінках у соцмережах Держспецзв’язку.

Нагадаємо, наприкінці лютого Держспецзв'язку провела офлайн-змагання з кібербезпеки UA30CTF, у яких взяли участь більше 150 студентів із 22 закладів вищої освіти України. Згадаймо разом, як захопливо це було. Дивіться у нашому відео:  https://youtu.be/h6LKgYHC3R0 

Ще раз вітаємо переможців:

  • команду 4n0M4lY з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», яка виборола перше місце;
  • команду Ghost of Sheva з Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, яка посіла друге місце;
  • команду Silent Sparrow («Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», Університет «Україна», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»).

Джерело: https://cip.gov.ua/