ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ ТА ПРОВАЙДЕРІВ МІСТА КИЇВ!

Протягом червня АТ «Укртелеком» проводить легалізацію кабелів зв’язку в оглядових пристроях кабельної каналізації столиці

Укртелеком звертається до власників несанкціоновано розміщеного телекоммайна у кабельній каналізації електрозв’язку (ККЕ) у м. Київ з пропозицією розпочати роботу щодо легалізації відносин шляхом укладання відповідних договорів.

Кабельна каналізація електрозв’язку має обмежений ресурс, і всі провайдери повинні мати рівні права щодо доступу та користування нею. Однак є деякі оператори, чиї кабелі прокладено нелегально. Укртелеком, який є власником та володільцем ККЕ, та на балансі якого є утримання ККЕ, проводить низку заходів для наведення ладу у кабельній каналізації, забезпечення всім гравцям ринку однакових умов користування нею. Як показує досвід з інвентаризації кабельної каналізації, досить часто там виявляється нелегальний кабель. Тому Укртелеком пропонує ініціативу: власникам несанкціоновано розміщеного майна у столичній ККЕ розпочати роботу з його легалізації.

Строк для подання звернень: з 01.06.2021 до 30.06.2021 р. включно.

Звернення (скан-копії пакету документів) потрібно надсилати на електронну адресу Київської міської філії АТ «Укртелеком» kke_kyiv@ukrtelecom.ua. Оригінал звернення замовник має надіслати поштовою (з повідомленням) або кур’єрською службою на адресу Київської міської філії АТ Укртелеком: вул. Солом’янська, 34а, м. Київ, 03310.

 

Деталі за посиланням: https://property.ukrtelecom.ua/dokumentatsiya/