ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ, ІНТЕРНЕТУ ТА ЦИФРОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ В УКРАЇНІ

Фахівці Vodafone в інтересах Укртелекому надали в оренду волоконно-оптичні лінії зв’язку, що гарантує швидке підключення, а також високу надійність і захист каналів передання даних.
Аварійно-відновлювальні бригади компаній "Атраком" та "Інтертелеком" відновили волоконно-оптичні лінії зв’язку за напрямками Слов’янськ – Луганськ, Полтава – Харків, Чорноморськ – Ізмаїл, Конотоп – Буринь.
Vodafone за тиждень повернули покриття у три населені пункти: Новий Білоус і Блистова на Чернігівщині та Нововоронцовка у Херсонській області. Також зв’язок повністю відновлено на території Чорнобильської зони. У Київській області запрацювали додаткові базові станції у Димері, Ворзелі (де відновлено 100% мережі), Ірпені, Бучі, Макарові та Прип’яті.
За минулий тиждень Укртелеком підключив 1 479 нових абонентів до волоконно-оптичних мереж. Це – найбільша кількість нових клієнтів від початку повномасштабної війни. Також у компанії відзвітували, що за тиждень послуги інтернет-доступу та фіксованої телефонії було відновлено для абонентів у майже 40 населених пунктах на Львівщині, Полтавщині, Буковині, Івано-Франківщині, Київщині, Сумщині та в інших регіонах. У деяких областях, де йдуть бойові дії та пошкодження телекоммережі є частими, роботи тривають постійно і часом за надзвичайних умов і обставин.
Джерело: https://www.ucrf.gov.ua/