НКЕК доєдналася до роботи Групи європейських регуляторів поштових послуг (ERGP)

08 липня 2022 року НКЕК офіційно отримала статус постійного спостерігача у Групі європейських регуляторів поштових послуг (ERGP), про що повідомив Голова ERGP Маріано Бачігалупо офіційним листом голову НКЕК Олександра Животовського.

Відтепер представники НКЕК братимуть участь в усіх заходах ERGP – пленарних засіданнях, роботі контактної мережі та тематичних підгруп, та спрямовуватимуть свої зусилля на діяльність з перегляду правової бази поштового сектора, просування конкурентоспроможного єдиного поштового ринку ЄС та розширення можливостей кінцевих користувачів і забезпечення орієнтованої на користувача універсальної послуги.

Нагадаємо, що з початком повномасштабної війни НКЕК звернулася до керівництва ERGP з проханням тимчасово знизити/скасувати плату за надсилання посилок, у тому числі індивідуальних поштових відправлень, із медикаментами та гуманітарною допомогою в Україну з ЄС. ERGP оперативно відреагувала на запит, закликавши всіх поштових операторів у Європі знизити або скасувати плату за пересилання в Україну посилок, що містять медикаменти та гуманітарну допомогу, а також продовжувати вжити подальших необхідних заходів.

Довідково.

ERGP – консультативна група Європейської Комісії, що забезпечує координацію та співробітництво між національними регуляторними органами у сфері поштових послуг держав-членів ЄС та їх взаємодію з Європейською Комісією з метою розвитку та зміцнення внутрішнього ринку поштових послуг та забезпечення послідовного застосування законодавства про поштовий зв'язок.

Джерело: https://nkrzi.gov.ua/