Автотрекінг від Київстар

Автотрекінг «Розумна сигналізація» від Київстар був запущений в 2018 році, проте мобільний оператор не обмежився пропозицією для приватних осіб і розширив можливості сервісу для зручності бізнес-клієнтів.

«Розумна сигналізація» від Київстар доповнена веб-інтерфейсом, який спростить контроль і захист за кількома транспортними засобами одночасно.

Повний пакет послуги «автотрекінг» складається з двох пристроїв: «Автоінформер» – підключається до електромережі автомобіля і «Автомаяк» – ховається в автомобіль і не виявляється сканерами викрадачів. Управління пристроями і контроль здійснюються в безкоштовному мобільному додатку, яке можна завантажити в Apple Store або Play Market. Крім того, для власників автопарків доступний веб-інтерфейс, спеціально розроблений для контролю за декількома автомобілями одночасно, де в разі викрадення можна відстежити транспортний засіб швидше. Послуга тарифікується з номера абонента Київстар.

Додаткову інформацію про систему «автотрекінг» і можливості її придбання можна отримати на сайті компанії Київстар у розділі про продукт автотрекінг.

 

Джерело: https://www.unian.net/