Більше ста шкіл і дитсадків столичної Солом'янки уже оптичні

Укртелеком підключає до оптичного інтернету навчальні заклади одного зі столичних районів

Одразу 104 освітніх заклади Солом’янського району Києва, серед яких 48 шкіл та 56 дошкільних закладів, користуватимуться надійним оптичним інтернетом. У межах проекту, що реалізовано спільно з управлінням освіти Солом’янської  РДА, Укртелеком за кілька місяців розбудував необхідні волоконно-оптичні лінії, щоб забезпечити швидкісне підключення закладів до всесвітньої мережі та можливість користуватися wi-fi доступом.

Переважна більшість шкіл  обрала інтернет на швидкості 100 Мбіт/с, що цілком достатньо для потреб освітян. Дошкільні навчальні заклади для роботи використовуватимуть оптичний інтернет трохи меншої швидкості. Сучасне підключення до інтернету створює умови для впровадження додаткових форматів навчання, зокрема, онлайн-уроків, інтерактивних та дистанційних занять.

 Джерело: https://ukrtelecom.ua/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Станом на кінець першого півріччя оптичний інтернет від Укртелекому вже був у понад 540 навчальних закладах в усіх областях. Здебільшого, це – опорні школи, ліцеї, коледжі. Чимало з них у районних центрах, невеликих містах, селищах і навіть віддалених чи важкодоступних селах. Майже усі ці навчальні заклади користуються і послугами телефонії від Укртелекому.