Боротьба з COVID-19: Київстар передав лікарням 55 кисневих концентраторів

Обладнання, що допоможе у лікуванні пацієнтів із кисневою недостатністю, вже отримали 12 лікарень Києва та Київщини, Черкас, Чернівців, Вінниччини, Полтавщини та Луганщини, Дніпропетровщини, Кіровоградщини та Хмельниччини.

Результат пошуку зображень за запитом COVID-19: Київстар

Кисневі концентратори «Біомед» JAY-10 отримали Калинівська центральна районна лікарня, Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішин, Білоцерківська міська лікарня № 3, Київська міська клінічна лікарня № 4, Ірпінська центральна міська лікарня, Кам'янська міська лікарня № 7,  Полтавська 3-я міська клінічна лікарня, Лохвицька районна лікарня, Черкаська центральна районна лікарня, Гайворонська центральна районна лікарня, Чернівецька обласна клінічна лікарня, Новопсковське територіальне медичне об'єднання.

Благодійну ініціативу Київстар було реалізовано за підтримки БФ «Твоя опора», який провів моніторинг медичних закладів, що приймають хворих на коронавірус. Фонд має надійну репутацію та проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/.

Усі благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення своєї діяльності.

Нагадаємо, крім благодійної допомоги, компанія Київстар також надавала підтримку суспільству та країні у боротьбі з COVID-19 у вигляді послуг зв’язку та безоплатних сервісів. Зокрема, за час карантину допомогу бонусами на рахунок отримали близько 70 тисяч медиків, а на 3 літніх місяці їм було надано доступ до безлімітного інтернету. Загальна сума підтримки становила приблизно 80 млн грн.

Джерело: https://kyivstar.ua/uk