Черкаська ОДА та lifecell підписали Декларативну угоду про співпрацю

04 грудня 2019 року. В Черкаській обласній державній адміністрації відбулась зустріч Романа Боднара, голови Черкаської ОДА, та Ісмета Язиджи, головного виконавчого директора lifecell. Учасники зустрічі обговорили плани щодо подальшого розгортання 4G-покриття в регіоні та впровадження спільних smart-проектів у Черкаській області. Також під час заходу було підписано Декларативну угоду про співпрацю.

На офіційній зустрічі голова Черкаської ОДА Роман Боднар та головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи обговорили напрямки поглибленої співпраці між областю та діджитал-оператором.

 

За останні кілька місяців lifecell суттєво покращив зв’язок у Черкаській області, встановивши додаткові базові станції у 15 населених пунктах області (Черкаського, Уманського, Христинівського, Золотоніського, Городищенського, Чигиринського, Канівського,  Монастирищенського, Звенигородського, Жашківського, Тальнівського, Шполянського та Кам’янського районів) та на автошляху Черкаси-Умань. Також, ще у 31 населеному пункті 18 районів Черкаської області восени було запущено 4G.

 Черкаська ОДА та lifecell підписали Декларативну угоду про співпрацю

Компанія lifecell планує не лише розширювати й мережу, а ще й сприяти реалізації smart-проектів у Черкаській області, які покликані покращити рівень життя в регіоні завдяки використанню інноваційних технологій.

 Черкаська ОДА та lifecell підписали Декларативну угоду про співпрацю

На зустрічі було підписано Декларативну угоду, яка визначає такі пріоритетні напрямки співпраці:

- розвиток інженерних рішень, у тому числі для транспортної інфраструктури у Черкаській області;

- розвиток  інструментів телемедицини для забезпечення доступу до медичних послуг жителів віддалених населених пунктів області;

- впровадження послуги MobileID;

- розвиток IoT-послуг для оптимізації роботи комунальних та промислових підприємств;

- впровадження систем сповіщення, в т.ч. інформування населення;

- збір та надання статистичних даних для оптимального планування туристичних та культурно-масових заходів в Черкаській області.

Компанія lifecell та Черкаська ОДА домовилися спільно брати участь у цифровій трансформації  області та сприяти створенню, організації та реалізації спільних проектів і заходів у напрямку реалізації концепції Smart Region у Черкаській області.

Джерело: www.lifecell.ua