Дата-центр ВОЛЯ розробив сучасне хмарне рішення для малого та середнього бізнесу - CLOUDSERVER

У листопаді поточного року представники малого та середнього бізнесу мають унікальну нагоду скористатися новою послугою компанії ВОЛЯ  – CLOUDSERVER.  Вона має пришвидшити розгортання хмарних серверів, які можуть задовольнити потреби малого та середнього бізнесу саме у питаннях електронного документообігу, зокрема, і  діджиталізації загалом.

CLOUDSERVER – це готовий, сконфігурований хмарний сервер для клієнтів, які не потребують віртуальної інфраструктури, а хочуть отримати віртуальний сервер з конкретними параметрами під свої проекти. Сервер надається з уже встановленою операційною системою,  Ethernet-підключенням 100 Мбіт/с, без обмеження за обсягом трафіку. Доступ до нього надається клієнтові за лічені хвилини після оформлення замовлення через web-форму.

Опираючись на запити та потреби клієнтів малого та середнього бізнесу, та використавши значний досвід роботи на ринку України, фахівці Дата-центру розробили продукт, який, крім надійності, має декілька вагомих переваг: клієнт може використовувати вже готові або власні конфігурації серверу, здійснювати замовлення та керування послугою онлайн, отримувати налаштування до послуги за лічені хвилини, отримуючи при цьому продукт високої якості за привабливою ціною .  

Джерело: https://volia.com/