«ДАТАГРУП» ОНОВИЛА ПОСЛУГУ ЗАХИСТУ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ВІД DDOS-АТАК

26 травня представники «Датагруп» провели онлайн-вебінар, на якому презентували оновлену послугу захисту інтернет-ресурсів від DDoS-атак. Онлайн-подію відвідали понад 60 представників українських і міжнародних компаній, а також представники державного сектора.

Під час онлайн-зустрічі Олександр Черноус, провідний фахівець з рішень безпеки компанії «Датагруп», розповів, що за останні півроку фахівці «Датагруп» відбили майже 200 атак потужністю до 168 Гбіт/с. При цьому Олександр зауважив, що атаки стали більш масштабними та небезпечними. В Україні кількість атак на бізнес також безперервно зростає: порівняно з попереднім роком у середньому вона збільшилась майже вдвічі. Світова статистика демонструє, що зростає не лише кількість DDoS-атак – потужність 1 Тбіт/с уже не є рідкістю.

«Минулого року ми стикнулися з кількома атаками, які були більшими за наші зовнішні канали, і навіть завдали клопоту нашим постачальникам трафіка. І ресурси, що піддалися атаці, були заблоковані. Таким чином, постало питання захисту від подібних атак. Тож ми додали до нашого існуючого рішення надійний хмарний захист. Тепер атаки, що перевищують ємність зовнішніх каналів зв’язку, відправляються в хмару для очищення. Хмарний захист застосовується виключно для замовників послуги захисту від DDoS-атак, які мають власну автономну систему та мають BGP-з’єднання з мережею «Датагруп» і підключені до відповідного тарифу», – коментує Олександр Черноус, провідний фахівець з рішень безпеки компанії «Датагруп». 

Протягом онлайн-вебінару він розповів, як працює оновлена послуга. Наприклад, якщо трафік атаки перевищує вільну ємність зовнішніх каналів зв’язку «Датагруп», служба захисту ініціює активацію хмарного захисту від зовнішнього постачальника. Після активації хмарного захисту інтернет-трафік до відповідних захищених мереж починає йти через хмарного оператора захисту, де відбувається очищення від основної паразитної складової. Трафік замовника послуги захисту від DDoS-атак потрапляє на обладнання захисту від DDoS-атак NETSCOUT Arbor (світового лідера в галузі надання рішень із захисту від DDoS) для остаточного очищення від можливої паразитної складової. Після проходження остаточного очищення від усіх типів паразитної складової трафік доставляється замовнику. Після закінчення атаки хмарний захист деактивується, і трафік починає курсувати звичайними маршрутами.

Нагадаємо, що «Датагруп» була першою компанією на ринку України, яка запропонувала захист від DDoS-атак для клієнтів, та наразі є лідером захисту від DDoS в Україні. Компанія постійно оновлює та розвиває послугу, слідкуючи за трендами в захисті від DDoS у світі. Так, наприкінці 2019 року компанія вдвічі збільшила рівень захисту, а цього року додала до існуючого рішення хмарний захист від європейського партнера.

Джерело: https://www.datagroup.ua/