«ДАТАГРУП» – партнер IT-конференції Datacenters & Security innovation forum 2019

12 вересня в Києві відбувся Datacenters & Security Innovation Forum 2019. Компанія «Датагруп» уже кілька років поспіль є телеком-партнером форуму. Цього року подія об'єднала близько 200 представників провідних українських та міжнародних компаній корпоративного сектора країни.

На форумі з доповіддю виступив Олексій Музиченко, заступник директора департаменту хмарних і ІКТ-сервісів. Олексій почав свою презентацію, розповівши про те, що в світі збільшується кількість кіберзагроз: наприклад, за останні 6 місяців 2019 року відбулося понад 4 млн DDos-атак, а їхня частота зросла на 39 %. При цьому він зазначив, що атаки посилюються з ростом кількості підключених до мережі IoT-пристроїв (7,7 млн кожен день). За даними компанії NetScout Arbor, під час оцінки ризиків від DDos-атак, також, суттєво зросла кількість респондентів (з 38 % до 50 %), які усвідомили реальні загрози і негативні наслідки від кібератак для бізнесу.

У межах своєї доповіді Олексій також розповів про послугу компанії DataProtect, яка допомагає захистити IT-інфраструктуру компанії від різних кіберінцидентів. Це група послуг з єдиним управлінням і аналітикою, яка захищає від цілої низки IT-загроз і забезпечує ефективний захист усіх компонентів як віртуальної, так і фізичної інфраструктури, розташованої у хмарному і локальному середовищі.

«Центральним елементом послуги DataProtect є SOC (Security Operations Center), який консолідує події з багатьох джерел, здійснює певну аналітику та оповіщення уповноважених співробітників про інциденти IT-безпеки або інші події. На основі отриманих даних співробітники центру проводять розслідування, вживають заходів, розробляють рекомендації, щоб виключити можливість повторення події й тим самим мінімізують втрати для бізнесу», – підкреслив Олексій.

Ці послуги протягом 2,5 років були успішно протестовані всередині «Датагруп». За допомогою DataProtect компанія може захистити свій бізнес від різних кіберзагроз та виявити слабкі місця в кіберзахисті інфраструктури клієнта.

Джерело: https://www.datagroup.ua