«ДАТАГРУП» ПІДТРИМАЛА СТВОРЕННЯ ОСВІТНЬОГО УРОКУ ДЛЯ УЧНІВ 6-8 КЛАСІВ ЩОДО БЕЗПЕКИ В ІНТЕРНЕТІ

«Датагруп» підтримала освітній проєкт #stop_sexтинг, який випускає новий урок для учнів 6-8 класів #Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті. Урок створено за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Його метою є формування ключових навичок стійкості щодо шкідливого контенту, емоційного відновлення після взаємодії з ним та превенції суїцидальних дій серед дітей як наслідку споживання контенту в Інтернеті. Матеріали для проведення уроку містять презентацію та посібник, які вчителі та батьки можуть завантажити безкоштовно на сайті, а потім провести урок із дітьми.

34 % дітей і підлітків перебувають в Інтернеті від 3 до 5 годин щодня, 28 % – 1-2 години кожного дня, 13 % – від 5 до 7 годин, а 10,4 % – понад 7 годин щодня, згідно з національним дослідженням в Україні. Один із наслідків надлишкового використання Інтернету – це стирання кордонів між реальністю та онлайн-світом, коли може виникати уявлення, що небезпечні дії є безпечними.

Наразі урок для вчителів уже доступний за посиланням. Вчителі також мають можливість отримати сертифікат, який буде надаватись після проведення уроку та заповнення електронної форми за посиланнямПри цьому 26 квітня на сторінці у Facebook відбудеться вебінар «Розвиток навичок стійкості щодо шкідливого контенту у дітей та емоційне відновлення», де фахівці розкажуть про актуальність теми впливу шкідливого контенту на дітей, основні цілі та завдання нового уроку для попередження його впливу та як допомогти дітям у відновленні емоційного стану. Подія відбудеться в понеділок, 26 квітня, о 18:00 на сторінці проєкту у Facebook.

Також нагадуємо, що дітям, які потрапили в небезпечну ситуацію в Інтернеті, та дорослим – з питань, яким чином убезпечити дітей в мережі, – можна звернутися на Урядову консультаційну лінію 1545 (далі вибрати 3). Здійснювати дзвінки на лінію можна цілодобово, безкоштовно та анонімно.

Джерело: https://www.datagroup.ua/