«ДАТАГРУП» ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ГЛОБАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ООН UN GLOBAL COMPACT

«Датагруп» зробила значний крок у напрямку сталого розвитку. У липні 2021 року компанія стала новим учасником Глобального договору ООН в Україні. Ставши учасником Глобального договору ООН, компанія зобов'язується дотримуватися десяти принципів за головними чотирма напрямками: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією (*un.org).

Наразі компанія продовжує працювати над досягненням цілей сталого розвитку, основними серед яких є:

  • забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю співробітників будь-якого віку. У цьому напрямку компанія вже забезпечує працівників доступом до якісних основних медико-санітарних послуг і до безпечних, ефективних, якісних і недорогих основних лікарських засобів та вакцин (зокрема шляхом забезпечення медичного страхування). Серед основних напрямків подальшого розвитку – забезпечення повної вакцинації співробітників від COVID-19, а також розвиток спортивно-благодійного проєкту «DataHeart: спорт заради життя», метою якого є залучення якомога більшої кількості людей до спорту та збір коштів на проведення операцій дітям із вадами серця. У межах цього проєкту компанія вже надала допомогу 12 дітям, перерахувавши майже 1 млн грн на операції, та планує й надалі підтримувати цей проєкт.
  • інновації та інфраструктура. Це означає розвиток якісної, надійної, стійкої та сталої телекомунікаційної інфраструктури з метою поліпшення життя людей і підвищення їхнього добробуту. Особливу увагу «Датагруп» планує приділяти забезпеченню недорогого та рівноправного доступу до цієї інфраструктури для всіх громадян. «Датагруп» допомагає усувати цифрову нерівність у нашій країні та продовжує підключати школи та лікарні віддалених районів до супутникового інтернету. Цього року в «Датагруп» стартував масштабний проєкт із модернізації всеукраїнської магістральної мережі компанії. Інвестиції в проєкт складуть 20 млн доларів. Вендором проєкту стала компанія Cisco (США) – світовий лідер у галузі виробництва мережевого обладнання. Даний проєкт робить істотний внесок у розвиток телекомунікаційної інфраструктури всієї України і дозволить її жителям користуватися телеком- і IT-послугами ще більш високої якості.
  • відповідальне споживання. «Датагруп» піклується про навколишнє середовище, відповідно, важливим напрямком діяльності є впровадження нових і розвиток існуючих політик із питань захисту навколишнього середовища. У цьому напрямку співробітники компанії беруть участь в екоініціативах зі збирання відходів, прибирання міських парків, висаджування дерев біля офісів. Уже впроваджено енергозберігаючий режим для офісної техніки, інші заходи з економії електроенергії. Однією з важливих цілей є перехід на електронний документообіг із метою збереження природних ресурсів. «Датагруп» щорічно підтримує та забезпечує зв’язком дитячі табори, регіональні івенти, музичні та літературні фестивалі, які привертають увагу до екологічних і соціальних проблем у регіонах.

 Мережа Глобального договору ООН в Україні

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об'єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація, що об'єднує представників бізнесу на засадах корпоративної соціальної відповідальності та закликає компанії вибудовувати свою діяльність і стратегію з урахуванням цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Джерело: https://www.datagroup.ua/