ДАТАГРУП-VOLIA ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРОЄКТУ «CHARITY HERO»

Компанія Датагруп-Volia долучилася до ініціативи «Charity Hero». За її допомогою небайдужі люди по всій планеті мають змогу підтримати Україну та ЗСУ. Проєкт представляє благодійний фонд «Українська Освітня Фундація».

Діяльність «Charity Hero» спрямована на те, щоб максимально спростити процедуру донату. Саме тому автори позиціонують платформу терміном «one click donation». Тобто - для грошової пожертви достатньо тицьнути на екран смартфону. Просканувати QR-код, перейти за посиланням, обрати суму переказу та зручну систему оплати.

Кошти акумулюватимуться на спеціальному рахунку. Потім волонтери закуповуватимуть у партнерських мереж товари, що необхідні саме зараз.

Проєкт ставить перед собою одразу декілька цілей. По-перше, збирати гуманітарну допомогу точно за потребами. По-друге, стимулювати розвиток нашої економіки завдяки тому, що всі продукти будуть придбані в Україні.

«Ми дуже вдячні, що нас запросили до участі у такому важливому благодійному проєкті. З початку війни, наша компанія поставила собі за мету робити все, аби прискорити перемогу України. І підтримка таких ініціатив - один із кроків на шляху до неї» - прокоментували подію у компанії Датагруп-Volia.

Volia не тільки підтримуватиме ініціативу інформаційно та власними ресурсами, а також заохочуватиме українців приєднатися. Саме тому кожен, хто зробить благодійний внесок від 100 гривень на платформі «Charity Hero», отримає доступ на 30 днів до одного із найбільший вітчизняних онлайн-кінотеатрів України – VoliaTV. Там на глядачів чекають понад 20 000 топових фільмів, серіалів та телевізійних шоу від провідних світових студій.

Першими країнами, де запрацює програма за кордоном, стануть Польща, Угорщина та Румунія. Надалі автори планують розвивати застосунок «Charity Hero». Він уже доступний на App Store та Google Play. Там представлена можливість пожертвувати, як окремим авторитетним фондам, так і на конкретні цілі.

Партнерами проєкту, окрім Volia, вже стали такі відомі бренди як: Robota.ua, Reply, Auchan Ukraine, I-pay, Єва, БФ Ліки Україні, Ліки 24, Датагруп, БФ Карітас та інші. Наразі «Українська Освітня Фундація» вже направила у Харків перші 10 тонн допомоги.

Джерело: https://www.datagroup.ua/