ДАТАГРУП-VOLIA ТА БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Я МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» ЗАПОЧАТКУВАЛИ ПРОЕКТ «НАШІ ДІТИ»

Компанія Датагруп-Volia, благодійний фонд «Я Майбутнє України» та Ювенальна Поліція України на цьому тижні оголосили про започаткування проекту «Наші діти». У рамках проекту компанія Датагруп-Volia бере на себе зобов’язання, щодо забезпечення 50 дітей-сиріт війни до набуття ними повноліття.

«Це діти з окупованих, деокупованих, прифронтових території і зі всієї нашої багатостраждальної України. Багато хто з них втратив не тільки батьків, а й дім, усіх знайомих, речі, і засоби до існування. Ми не зможемо жодним чином їм компенсувати ці втрати, та ми зможемо не залишити їх із бідою на одинці, підтримати та виростити їх разом» - заявив генеральний директор Датагруп-Volia – Михайло Шелемба.

«Наша ціль - допомогти сотні дітей, які втратили батьків у цій страшній війні стати на ноги. Це не одноденна ініціатива, аж до вісімнадцятиріччя вони отримуватимуть стипендію - 8000 гривень на їх найважливіші потреби. Комусь треба закінчити ремонт в кімнаті, який не встиг доробити татко, комусь закупити дрова на зиму, які більше немає кому рубати, комусь оплатити лікування після осколкових поранень, комусь візити до психолога, аби перестати прокидатися від кошмарів щоночі, комусь потрібна їжа, а комусь допомога із оплатою навчання», коментує ініціативу - керівник БФ «Я Майбутнє України» - Марта Левченко.

«24 лютого в Україні почалась повномасштабна війна. Із цього часу, кожного дня ця війна забирає життя українців та залишає тисячі маленьких дітей сиротами. Ці діти – це наше майбутнє. Саме вони будуть розбудовувати нашу країну після перемоги. Але для цього – їм треба подорослішати, отримати гідну освіту, та мати все необхідне для життя. Саме тому, ми розпочали цей проект та взяли на себе відповідальність за добробут цих 50 дітей сиріт. Бо добро – переможе!» - продовжує генеральний директор Датагруп-Volia – Михайло Шелемба.

Фінансові затрати, першого етапу цього проєкту погодились взяти на себе компанія Датагруп-Volia, але кожен може приєднатись до цієї справи.

«Якщо ми зберемо більше грошей, то зможемо збільшити кількість дітей, які отримають допомогу. Також до проєкту можна долучитися нефінансово - подарувати ноутбук для навчання, гітару, чи будівельні матеріали для ремонту. Приєднатися у ролі репетитора, психолога чи ментора. Багато хто з цих дітей тепер просто потребує безпечного постійного дорослого наставника у своєму житті» – додає Марта Левченко.

Тож долучайтесь до проекту, та допоможіть дітям, що залишились на одинці через війну. Всю необхідну інформацію ви знайдете на сторінці БФ «Я Майбутнє України».

Джерело: https://www.datagroup.ua/