«ДАТАГРУП» ВПРОВАДИЛА ХМАРНЕ РІШЕННЯ AZURE ДЛЯ КОМПАНІЇ «ІСТ ЕНЕРЖІ ІНЖИНІРИНГ»

«Датагруп» реалізувала проєкт із впровадження хмарного рішення Azure Cloud для одного з лідерів вітчизняного ринку з проєктування та будівництва електрогенеруючих об’єктів на основі використання відновлюваних джерел енергії – компанії «Іст Енержі Інжиніринг». Хмарне рішення Azure Cloud покликане мінімізувати ризики втрати даних ІТ-інфраструктури компанії через бойові дії в Україні, розміщуючи їх у Європі, а також скоротити капітальні витрати на організацію, обслуговування, підтримку та оновлення власної IT-інфраструктури.

Під час вибору хмарного оператора фахівці ТОВ «Іст Енержі Інжиніринг» у першу чергу звертали увагу на:

- надійність та зручність роботи з оператором;

- швидку та якісну технічну підтримку;

- відмовостійкість та доступність роботи;

- відгуки інших партнерів, які успішно реалізували схожі проєкти.

У результаті компанія обрала рішення Azure Cloud від компанії «Датагруп».

 

ТОВ «Іст Енержі Інжиніринг» – один із лідерів ринку, який пропонує комплексні рішення з проєктування та будівництва електрогенеруючих об’єктів на основі використання відновлюваних джерел енергії.

Компанія надає послуги з комплексного технічного обслуговування та управління активами наземних і комерційних сонячних електростанцій. Товариство здійснює діяльність на ринку України з 2011 року і представлене офісами в Миколаєві, Києві та Одесі.

Microsoft Azure – хмарна платформа компанії Microsoft. Надає можливість розробки, виконання програм та зберігання даних на серверах, розташованих у розподілених дата-центрах. Microsoft Azure реалізує хмарні моделі платформи як сервісу (PaaS) та інфраструктури як сервісу (IaaS). Можливе використання як сторонніх сервісів, так і сервісів Microsoft як моделі ПЗ як сервісу (SaaS). Працездатність платформи Microsoft Azure забезпечує глобальну мережу розподілених дата-центрів Microsoft. Крім базових функцій операційних систем, Microsoft Azure має і додаткові: виділення ресурсів на вимогу для масштабування, автоматичну синхронну реплікацію даних для підвищення стійкості до відмов, обробку відмов інфраструктури для забезпечення постійної доступності тощо.

Джерело: https://www.datagroup.ua/