Дитяча лікарня у Дніпрі отримала нове обладнання завдяки абонентам Київстар

Для Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології і кардіохірургії передано необхідне медичне обладнання, придбане в рамках проєкту «Дитяча надія» – спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Завдяки SMS-повідомленням абонентів національного мобільного оператора, придбано нове обладнання для Відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії. Зокрема, лікарня отримала Багатофункціональну чотирьохсекційну каталку Sprint 100, яка дозволяє регулювати висоту та позиції нахилу спини у дитини та транспортувати дітей у перед та післяопераційний періодТакож, передано 2 столики інструментальні мобільні зі стільницею та полицею для медичних інструментів, які призначені для використання в операційних блоках і відділеннях інтенсивної терапії. Загальна вартість придбаного обладнання складає  287 тисяч гривень. Детальну інформацію та звітність проєкту можна переглянути за цим посиланням

В зазначеному медичному закладі протягом року проводиться близько 250-300 операцій, більшість з яких це операції в умовах штучного кровообігу. У відділенні надається допомога пацієнтам різних вікових категорій, зокрема недоношеним та новонародженим. Також, лікарня вирішує проблему кардіохірургічної допомоги не тільки Дніпропетровської, а й прилеглих областей та зони ООС. Нове обладнання дозволить надавати допомогу дітям з хворобами серця на більш якісному рівні.

Нагадаємо, що «Дитяча надія» – проєкт, започаткований Київстар наприкінці 2018 року. Його мета – допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного медичного обладнання та матеріалів в дитячі лікарні. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів Київстар. Загалом для проєкту «Дитяча надія» було відправлено понад 400 тисяч благодійних SMS, а середній розмір пожертви становить 15 гривень. Наразі вдалось зібрати вже 7,5 мільйонів гривень, завдяки яким було закуплено та передано обладнання та матеріали для 35 відділень у 15 лікарнях по всій Україні.

Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками - 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на порталі dobro.ua.

Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

Джерело: https://kyivstar.ua/