Фахівці ЦС УДЦР провели випробування портативних акустичних систем відомого іноземного виробника

Як повідомили прес-службі спеціалісти Центру з сертифікації УДЦР, компанія ТОВ «СВЕН Центр» замовила оцінку відповідності чотирьох лінійок портативних акустичних систем торговельної марки SVEN для вітчизняного ринку. 

Випробування портативних акустичних системи виробництва SVEN PTE. LTD з обладнанням Bluetooth  та FM приймачем також проходило у лабораторіях Центру з сертифікації.

Спеціалісти Випробувального центру провели випробування акустичних систем SVEN на відповідність суттєвим вимогам Технічного регламенту радіообладнання (безпека, здоров'я, електромагнітна сумісність та ефективне використання радіочастотного ресурсу України).

Варто зазначити, що вибір органу сертифікації УДЦР міжнародними компаніями свідчить про відповідність наших лабораторій міжнародним стандартам, надійність та ефективність роботи фахівців, а головне про довіру іноземних виробників.

Довідково: Центр з сертифікації УДЦР один з небагатьох в Україні органів, який може провести комплексні випробування радіообладнання, що планується для експорту до країн ЄС. Лабораторії Випробувального центру входять до переліку лабораторій, результати випробувань яких визнаються багатьма європейськими нотифікованими органами з оцінки відповідності.

Джерело: https://www.ucrf.gov.ua/