Фахівці УДЦР беруть участь у 95-ому засіданні WG FM

Це засідання відноситься до плану заходів Європейської конференції адміністрацій пошт і зв’язку (СЕРТ) і проходить у рамках 95-го засідання Робочої групи з управління радіочастотним спектром (WG FM) у м. Сліма, Республіка Мальта.

Участь у такому заході дозволить отримати актуальну інформацію, пов’язану із сучасними тенденціями у сфері користування радіочастотним ресурсом і впровадженням новітніх радіотехнологій, яка використовується у виробничій діяльності УДЦР.

Також передбачається розгляд оновленої Рекомендації ЕСС (15)01 з прикордонної координації мобільних/фіксованих телекомунікаційних мереж (MFCN), результатів проведеного СЕРТ опитування щодо майбутнього використання смуги 2290-2400 МГц тощо.

Нагадаємо, що найбільш важливими завданнями, які вирішуються під час WG FM є розробка середньострокових та довгострокових планів використання частотного спектра у країнах ЄС, гармонізація національних розподілів частот та розробка критеріїв електромагнітної сумісності для спільного використання смуг радіочастот службами радіозв’язку.

 

Джерело: https://www.ucrf.gov.ua/