Фахівці УДЦР провели екскурсію студентам

У рамках освітньо-просвітницької діяльності в УДЦР відбулася екскурсія для  студентів 4 курсу кафедри телекомунікацій ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

І це не випадково, адже у профільних вишах Український державний центр радіочастот добре відомий, як підприємство, що виконує важливі завдання з радіочастотного менеджменту, забезпечуючи ефективне користування радіочастотним ресурсом України та створює умови для впровадження і подальшого розвитку новітніх телекомунікацій і радіотехнологій.  Саме ці основні напрямки діяльності УДЦР зацікавили майбутніх зв’язківців.

Досвідчені фахівці-практики детально розповіли студентам про роботу держпідприємства з впровадження в Україні новітніх технологій мобільного зв’язку, про структуру та можливості системи радіочастотного моніторингу, яка за рівнем оснащення сучасними комплексами відповідає кращим світовим зразкам.

Велику цікавість у майбутніх спеціалістів телекомунікаційної сфери викликав Випробувальний центр ЦС УДЦР, в якому здійснюється оцінка відповідності продукції різних галузей промисловості.

Під час перебування в УДЦР студенти переконалися, що робота фахівців відповідного напрямку є досить важливою у галузі та потребує глибоких теоретичних і практичних знань, професійних навичок.

Джерело: http://www.ucrf.gov.ua