Інформація про розміщення точок вільного WI-FI-доступу на узбережжі Одеської і Миколаївської області.

Приємна новина для жителів і відпочиваючих Одеської та Миколаївської областей!

Підтримуючи туристичний розвиток південного регіону, компанія «Інтертелеком» розгорнула мережу безкоштовних WI-FI-зон по узбережжю Одеської і Миколаївської області.

Тепер проводячи час на море, користувачі можуть підключити інтернет від Інтертелеком в передбачених WI-FI-зонах і отримати вільний доступ на 30 хвилин.

Спеціально для відпочиваючих, які проводять свою відпустку на узбережжі і яким необхідний інтернет-доступ на більш тривалий період часу, Інтертелеком надає можливість вільно користуватися інтернетом, протягом 7 днів! Для цього необхідно встановити на своєму обладнання додаток IT Phone, активувати номер і отримати доступ до безлімітного інтернет-доступу на цілий тиждень!

Wl-FI від Інтертелеком дозволяє легко вийти в інтернет для пошуку важливої інформації, спілкуватися в соціальних мережах, моментально публікувати фото і оновлювати статус, грати в он-лайн ігри, користуватися електронною поштою, і іншими інтернет сервісами в зоні дії Wi-Fi мережі «Інтертелеком».

Все, що потрібно, для виходу в інтернет в зоні Wi-Fi від Інтертелеком - це пристрій, з Wi-Fi модулем: смартфони, планшети, ноутбуки, а також портативні ігрові приставки та фотоапарати.

Переваги інтернет-доступу в Wi-Fi зонах Інтертелеком:

  • Висока швидкість передачі даних до 5 Мбіт / с;
  • Wi-Fi доступ у віддалених місцях, де відсутні провідні провайдери;
  • Проста активація.

Для комфортного користування послугою передачі даних в Wi-Fi зонах Інтертелеком необхідно пам'ятати, що радіус дії точки хот-спот становить до 100 метрів. Рівень прийому сигналу залежить від різних чинників, наприклад, таких як особливості ландшафту, розташування поблизу масивних металевих конструкцій, бетонних споруд і т.п. Тому рекомендуємо користуватися послугою якомога ближче до точки хот-спот.

З переліком безкоштовних WI-FI - зон можна ознайомитися тут

Джерело: http://www.intertelecom.ua/