IPTV від Vega

З 20 січня 2020 року сигнал українських супутникових телеканалів буде закодовано. Це означає, що подивитись улюблені програми та шоу провідних українських телеканалів через тарілку і не платити за це більше не вийде. І більш ніж 4 мільйони українців, які на даний момент користуються безкоштовним супутниковим телебаченням, мають обрати інший спосіб отримання TV-контенту, щоб продовжувати насолоджуватися цікавими телепрограмами.

Є альтернатива для телеглядачів, які активно користуються інтернетом – сучасне IPTV, яке пропонують українські провайдери. Одна з ключових переваг IP-телебачення, його дійсний приціл на майбутнє – інтерактивність. Це відкрило широкі можливості для шанувальників ТБ. Наприклад, є можливість в будь-який момент включити паузу, ще раз переглянути улюблену передачу у більш зручний час. Крім цього, користувачам, у складі відповідних пакетів послуг, надається доступ до легальних сервісів, де зібрано цікавий контент,який постійно оновлюється. Серед інших переваг  IPTV  – можливість дивитися улюблені передачі на декількох пристроях одночасно. Переглядати цікаві фільми та шоу можна не тільки перед телевізором, але й через комп’ютер, ноутбук, планшет, або й просто – зі свого смартфона!

Основні телевізійні канали завчасно інформують глядачів про кодування. Зазвичай це виглядає, як періодичні перерви сигналу, під час яких на екрані з’являється повідомлення про кодування.

 Всього буде закодовано 23 телеканали чотирьох найбільших медіа-груп України:

  • 1+1 media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН, Бігуді;
  • StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце;
  • Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;
  • Медіа група Україна: ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.

 

Джерело: https://vega.ua/