Харківська міська рада та lifecell підписали Меморандум про співпрацю щодо розвитку Smart City проектів

20 червня 2019 року у Харківський міській раді відбулась зустріч Геннадія Кернеса, мера Харкова, та Ісмета Язиджи, головного виконавчого директора lifecell. Учасники зустрічі обговорили плани щодо впровадження спільних smart-проектів у Харкові та підписали Меморандум про співпрацю.

 На офіційній зустрічі в Харківський міській раді міський голова Харкова Геннадій Кернес та головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи обговорили напрямки поглибленої співпраці між містом та діджитал-оператором.

Компанія lifecell сприятиме реалізації у Харкові smart-проектів, які покликані покращити рівень життя у місті завдяки використанню інноваційних технологій. На зустрічі було підписано Меморандум, який визначив пріоритетні напрямки співпраці:

  • безпечне місто: впровадження системи масового оповіщення ENS, яка дозволяє в екстреній ситуації за декілька секунд зробити масову розсилку повідомлень або одночасні дзвінки;
  • розумне місто: збір та надання статистичних даних для оптимального планування туристичних та культурно-масових заходів;
  • розумний транспорт: підготовка «теплових карт» для Департаменту інфраструктури міста; впровадження сплати за проїзд у громадському транспорті з мобільних телефонів громадян;
  • розширення покриття: надання містянам доступу до якісного 4,5G інтернету у метрополітені м.Харкова.

Також в рамках Меморандуму компанія lifecell та Харківська міська рада домовилися спільно брати участь у цифровій трансформації міста та сприяти створенню, організації та реалізації спільних проектів і заходів у напрямку реалізації концепції Smart City у Харкові.

 

Варто відзначити те, що Харків є одним із перших міст, де 30 березня 2018 року було запущено зв'язок 4,5G. У листопаді 2018 року lifecell разом з компанією Ericsson відкрив у Харківському Національному університеті радіоелектроніки навчальну телеком-лабораторію, яка дає студентам можливість отримати практичні знання про роботу сучасних мобільних мереж.

Джерело: www.lifecell.ua