Київстар готовий до співпраці з міськими адміністраціями в напрямку Big Data

У п'ятницю, 6 грудня, експерти Київстар виступили на Форумі Forum 451 E Lviv у Львові і говорили на тему великих даних та їх використання і в стратегії будівництва інфраструктури міст, аналізу переміщення населення і туристичних потоків.

Під час презентації експерти розповіли про інструменти для роботи з цільовою аудиторією - сервіси та послуги на основі Big Data. Можливості рішень допомагають визначати портрет клієнта та знайти подібних йому за характеристиками - look - alike моделювання. Розповіли, як геоаналітіка та інструмент heatmaps допомагають визначити оптимальне місце для розташування торгової точки. А також про те, як геотаргетинг дозволяє робити персоналізовані пропозиції клієнтам в режимі реального часу за допомогою sms - розсилки. Для муніципалітетів та міських адміністрацій інструмент Big Data може бути корисний для оптимізації і транспортної інфраструктури, аналізу туристичного потенціалу та інформування про надзвичайні події.

На прикладі проекту, який був реалізований в 2019 році в Київстар спільно з міською адміністрацією міста Львова, було показано, як за допомогою зібраної Big Data Київстар по окремим районам міста Львова місто може проаналізувати міграцію населення.

Учасники форуму жваво реагували на виступ представників Київстар та питання, які піднімалися під час виступу, що ще раз підтвердило актуальність теми великих даних. Доповідачі встигли відповісти на близько 20 питань від гостей заходу.

Джерело: https://kyivstar.ua/