Київстар продовжує розвивати смарт-транспорт в містах України

Київстар продовжує розвивати цифрові сервіси для абонентів і долучати їх до культури використання грошей з мобільного рахунку для оплати послуг, в тому числі проїзду в транспорті. За рік обсяг платежів за проїзд в громадському транспорті з мобільного рахунку зріс у 8 разів (період аналізу: червень 2019 – червень 2020).

Нещодавно жителі та гості міст Житомира, Луцька, Тернополя та Чернігова отримали можливість використати свій мобільний рахунок для поповнення електронних проїзних. Поповнити е-квиток з мобільного рахунку Київстар можна вже у 7 містах України: Києві, Вінниці, Чернігові, Житомирі, Тернополі, Луцьку та Івано-Франківську, а сплатити за проїзд за допомогою SMS в 4 містах – у Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську та Львові. Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку Київстар при підтримці Міських Держадміністрацій. Поповнити електронний квиток можна на сайті money.kyivstar.ua в розділі Транспорт.

Перелік послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000. Серед них — оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків у театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Оплату можна здійснювати за допомогою мобільного додатку «Смарт-Гроші», на сайті money.kyivstar.ua та на сайті фінансового партнера, або через USSD-команди на смартфоні або кнопковому мобільному телефоні.

Джерело: https://kyivstar.ua/