Київстар страхуватиме товари своїх партнерів

Роздрібна мережа Київстар нараховує 500 магазинів, переважна більшість з яких є дилерськими. Окрім сервісних послуг Київстар, в монобрендових магазинах продаються телефони та інші мобільні девайси. Для того щоб убезпечити продукцію дилерів, компанія взяла на себе функцію страхування цієї групи товарів. Страхування захистить продукцію від таких проблем як крадіжки, залиття рідиною, пожежа, стихійні лиха, а тим самим убезпечить бізнес-партнерів від збитків.

Послуга розповсюджується на  магазини, де товар знаходиться у відкритій викладці та має високі ризики пошкодження.

Компанія сплачує послугу самостійно та безпосередньо представляє інтереси своїх партнерів в страховій компанії «Євроінс Україна». Окрім цього, однією з головних особливостей пропозиції Київстар є те, що страхові виплати відбуватимуться в повному обсязі вартості товару. В той час, як звичайною практикою на ринку страхування є вираховування з фінальної суми виплати розміру  амортизація товару.

Страховий партнер Київстар, компанія «Євроінс Україна», працює на українському ринку страхування понад 28 років. Це дочірня компанія Євроінс Іншуринс Груп, заснована в 1996 та є однією з найбільших незалежних страхових груп, що діють в країнах Європи.

Джерело: https://kyivstar.ua/