Київстар та Федерація стронгмену України запускають фітнес-додаток

FitStar – це персональний тренер у смартфоні, що допомагає проводити заняття спортом як вдома, так і в спортивному залі. Всі програми тренувань розробили Василь Вірастюк — відомий український стронгмен, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу», Сергій Конюшок — атлет, президент Федерації стронгмену України та професійна команда фітнес тренерів.

Додаток формує особисту програму занять, для цього треба пройти тестування – вказати ваші вагу, зріст, заміри тіла та рівень фізичної підготовки, обрати мету тренування: схуднення чи набір маси, і вказати кількість тренувань на тиждень.

Заняття в домашніх умовах не потребують додаткового обладнання. Все, що може знадобитися – це гантелі або пластикові пляшки із водою замість них. Вся програма тренувань складається із відео інструкцій, на яких тренер акцентує увагу на важливих моментах техніки виконання вправи. Результати тренувань можна зберігати в особистій картці занять аби відстежувати досягнення.

Для того, щоб користуватися FitStar потрібно встановити додаток з Apple Store або Google Play та зареєструватися у ньому. Всі функції додатку є безкоштовними протягом 14 днів. Після закінчення цього періоду щомісячна вартість доступу до персональних тренувань для абонентів Київстар становитиме 50 грн, а для абонентів інших мобільних операторів – 100 грн.

Додаток має також соціальну складову: постійні користувачі FitStar за сумлінне виконання персональних тренувань отримають «зірку». За кожні зароблені  5000 «зірок», 10% від вартості підписки користувача, спрямовуються на потреби спортивних майданчиків.

Джерело: https://kyivstar.ua/