Київстар забезпечив Домашнім Інтернетом модульне містечко для переселенців в Бородянці

Домашній Інтернет від Київстар продовжує підтримувати програму президента про забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб і безоплатно підключив вже друге таке поселення до інтернету*. Ним стало модульне містечко в м. Бородянка на 88 будинків. Там вже підключена послуга від Київстар, а отже, родини, які проживатимуть у них, отримають безоплатний доступ до інтернету.

Першим же таким проєктом стало модульне містечко на 120 будинків у м. Львів (Сихівський район).https://kyivstar.ua/

Компанія готова співпрацювати з обласними адміністраціями та забезпечувати доступ до Wі-Fі будь-яких мобільних поселень. Аби подати заявку на підключення соціального інфраструктурного об’єкта, потрібно звернутись із запитом на адресу wifi@kyivstar.net, зазначивши деталі підключення та контакти для зворотного зв’язку. Впродовж кількох днів спеціаліст Київстар надасть інформацію щодо можливості підключення та уточнить час для виконання запиту.

Крім цього, оператор продовжує активно підключати Wі-Fі в бомбосховищах та укриттях по всій країні. Наразі таких уже понад 1200.

Також технічні спеціалісти компанії не тільки активно відновлюють пошкоджену мережу, але й модернізують її (зокрема, в містах Львові, Дніпрі та Києві став доступний інтернет на швидкості 1 Гбіт/с).

*Готовий забезпечувати інтернетом ті модульні містечка, де є технічна можливість провести Домашній Інтернет від Київстар.

Джерело: https://kyivstar.ua/