Київстар збільшив територію покриття 4G мережі у 7 областях

Телеком-оператор у 2021 році забезпечив можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету для більш як 90% населення

Наприкінці грудня 2021 року Київстар збільшив територію радіо покриття мережі у 7 областях України і включив технологію 4G/LTE ще на 26 базових станціях. Як результат, мешканці 49 населених пунктів, де проживає 25 тисяч людей, зможуть користуватись швидкісним мобільним інтернетом. Це, зокрема, населені пункти Лопатинці, Петрані, Малишівка (Вінницької обл), Будище, Любисток, Шампанія (Черкаської), Красний Кут, Торецьке, Новоандріївка (Донецької), Яблуневе, Тужилів, Дубове (Київської), Затишне, Яковлівка, Ржавець (Харківської). На сьогодні мережа 4G Київстару працює на території 16 тисяч населених пунктів України.   

Телеком-оператор планує продовжити будівництво нових мобільних мереж  і зосередиться на покритті 4G-зв’язком автомобільних доріг. У 2021 році Київстар прискорив будівництво базових станцій уздовж автотрас  Київ – Харків, Київ – Одеса, Київ – Львів, Решетилівка – Дніпро.  А це  — понад 1800 кілометрів шляху.  Задля реалізації цього проєкту компанія інвестувала у будівництво 33 нових базових станцій та в переобладнання ще 50 базових станцій. На сьогодні проєкт з покриття зв’язком 4G ключових автодоріг виконано майже на 90%.   

З 2018 року і по сьогодні Київстар інвестував в Україні понад 20 мільярдів гривень — у будівництво мереж LTE, придбання ліцензій, покращення якості зв’язку. Завдяки цьому кількість абонентів, які користуються високошвидкісним мобільним інтернетом, збільшилась у 2021 році  на 32% – до 12 мільйонів.

 Джерело: https://www.kyivstar.ua/