КМДА та Vodafone розпочинають співробітництво в галузі Smart City

Київська мерія та Vodafone оголошують про підписання меморандуму щодо співробітництва в рамках концепції «КИЇВ СМАРТ СІТІ 2020»

Київ та Vodafone об’єднають зусилля в реалізації проектів в галузі Smart City. Під час форуму Kyiv Smart City Forum 2019 прийнято рішення про співробітництво, яке сьогодні сторони закріпили меморандумом.

4Gr

Співробітництво передбачає впровадження «розумних» технологій Vodafone, які з успіхом застосовуються в європейських містах, у систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя.

Департамент ІКТ виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) і Vodafone Україна розпочинають спільну роботу в таких напрямках:

  • транспортне планування з застосуванням big data аналітики, моніторинг транспорту та реалізація проекту «Розумна дорога»;
  • розвиток цифрової інформаційної інфраструктури міста та цифрового туризму;
  • екологічний моніторинг;
  • впровадження IoT-рішень для організації, планування і діяльності комунальних служб Києва;
  • впровадження безготівкових способів оплати в міському пасажирському транспорті міста за допомогою мобільних розрахунків;
  • впровадження програми Cashless city.

 Рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена та Лісабона, із застосуванням «розумних» технологій Vodafone, розроблених у глобальних R&D-центрах компанії, а також із використанням власних розробок українського Vodafone.

Джерело: https://www.vodafone.ua/