Компанія «Стармані», ДП Київстар, стала членом Української Асоціації Платіжних Систем

Компанія «Стармані», яка є дочірнім підприємством національного мобільного оператора Київстар, стала членом Української Асоціації Платіжних Систем «УАПС» (UAPS) – однієї з найбільших та впливовіших організацій для учасників на ринку платіжних послуг, яка працює задля розвитку зручних та безпечних платіжних інструментів і сервісів в Україні.

Завдяки членству «Стармані» в UAPS компанія Київстар отримала додаткові можливості для розвитку та захисту інтересів на рівні держави у спільних для бізнесу фінтех питаннях, а також для налагодження співпраці як із іншими компаніями-членами, так і для всебічної взаємодії з органами законодавчої, виконавчої влади та представниками громадських організацій.

Оплата послуг і товарів з рахунку смартфона або звичайного кнопочного телефона – проста, зрозуміла та зручна. Так, наприклад, 37% українців не мають банківського рахунку або банківської картки. У тих, у кого вона є не використовують її для онлайн-платежів, тому що остерігаються  шахраїв. За даними НБУ, минулого року в Україні відбулося майже 72 тисячі випадків незаконних дій із платіжними картами. 58% із них сталися в інтернеті. Рахунок на мобільному телефоні може стати безпечною альтернативою для невеликих безготівкових платежів.

Нагадаємо, компанія «Стармані», дочірнє підприємство національного оператора Київстар, в 2016 році отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті. Отримання цієї ліцензії надала можливість надавати абонентам Київстар фінансові послуги грошових переказів. Перелік послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000. Серед них - оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Більше деталей про сервіси можна знайти на сайті money.kyivstar.ua.

Джерело: https://kyivstar.ua/