Компанія Vega Telecom провела майстер-клас для студентів Державного університету телекомунікацій

Національний телеком-оператор Vega підтримав освітню програму «Організація практичних навичок для студентів та аспірантів державних вузів» та провів робочий тренінг для студентів Державного університету телекомунікацій.

Фахівці Vega познайомили слухачів із сучасною технологією передачі даних GPON, можливостями мережі, її перевагами та структурою, а також провели майстер-клас із підключення реального клієнта до мережі швидкісного гігабітного інтернету Gigabit by Vega.

Учасниками тренінгу стали студенти та аспіранти Кафедри комп’ютерної інженерії Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій, для яких цей захід корисний та має практичну реалізацію в майбутньому.

 

У межах заходу, майбутні спеціалісти:

• ознайомились з клієнтським обладнанням для підключення сервісів GPON та IP-TV;

• побачили як проводяться роботи з монтажу та прокладки останньої милі для клієнтського включення, підключення лінії до сплітера (оптичної призми);

• дізнались про нюанси зварювання ВОЛЗ та тестування фізичного й канального рівня, а також протестували реальну швидкість, яку забезпечує технологія GPON.

У компанії будуть і надалі проводити заходи із залученням випускників та студентів, які планують працювати у сфері телекомунікацій, та продовжувати успішну співпрацю з Державним університетом телекомунікацій.

Джерело: https://vega.ua/