Київстар розширює географію сервісу SMS-оплати за проїзд в транспорті

Київстар продовжує впроваджувати інноваційні проекти для населення міст на базі телекомунікаційних технологій. Наразі сервіс SMS-оплати проїзду в міському транспорті працює вже в двох містах.  З жовтня 2018 р. в Івано-Франківську, з лютого 2019 р. – у  Вінниці, а з 5 березня буде також запущений у Львові.

Сервіс простий та зрозумілий в користуванні, тому він швидко набуває популярності. Так,  в Івано-Франківську кількість користувачів щомісяця збільшується щонайменше на 23%.

Окрім зручності для пасажирів, новий сервіс дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті та збільшити обсяг здійснюваних платежів. Принцип оплати послуги за допомогою SMS може бути масштабований:  ним  буде зручно оплачувати паркування, квитки в кіно, музеї чи театри, комунальні або інші обов’язкові платежі та ін.

У впровадженні інноваційних проектів Київстар відкритий до співпраці з усіма містами України, зокрема готовий оперативно підключати їх до сервісу SMS-оплат. Від місцевих муніципалітетів запуск послуги не потребує жодних витрат, адже технологія повністю розроблена компанією Київстар. Для її підключення комунальні транспортні підприємства можуть надіслати заявки на електронну адресу  m-com@kyivstar.net .

Джерело: https://kyivstar.ua