Легалізацію кабелів електрозв’язку у Києві продовжено до вересня

У зв’язку із отриманням уточнюючих запитів від операторів/провайдерів АТ «Укртелеком» продовжив розпочату у червні легалізацію кабелів зв’язку в оглядових пристроях кабельної каналізації електрозв’язку столиці, що належить оператору

 Укртелеком звертається до власників несанкціоновано розміщеного телекоммайна у кабельній каналізації електрозв’язку у м. Київ з пропозицією легалізації відносин шляхом укладання відповідних договорів. Строк для подання звернень: до 01.09.2021 включно. Умови проведення визначено Процедурою врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких розміщено в ККЕ АТ «Укртелеком» у м. Київ, для приведення у відповідність до вимог законодавства, що розміщено на сайті компанії.

 Деталі про ініціативу за посиланням: https://property.ukrtelecom.ua/novini-kke/

 Процедура легалізації за цим посиланням https://property.ukrtelecom.ua/dokumentatsiya/

 Звернення та питання щодо процедури проведення легалізації потрібно надіслати на електронну адресу Київської міської філії АТ «Укртелеком»: kke_kyiv@ukrtelecom.ua.

 Основним завданням запровадженого заходу є забезпечення повної відповідності фактично наявних кабелів зв’язку в ККЕ даним технічного обліку АТ «Укртелеком» та належного оформлення договірних відносин для уникнення необхідності демонтажу незаконно розміщених кабелів електрозв’язку.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/